Cambridge Audio CXA61 BLACK EDITION - PROMOCJA - TRANSPORT GRATIS - 10 rat 0 procent

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cambridge Audio
  • Dostępność: Dostępny w magazynie Dostępny w magazynie

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 3 215,00 zł brutto
  • Czas realizacji: Dostępne 1-3 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 2 600,81 zł / szt. 3 199,00 zł / szt.

Cambridge Audio CXA61 BLACK EDITION wzmacniacz

Możliwość zakupu na 10 rat 0%
Kolor: czarny

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

Cambridge Audio CXA61 BLACK EDITION

CX SERIES 2
BLACK EDITION
Czerń to nowa czerń
Piękno pracy w niezależnej firmie polega na tym, że jeśli ktoś wpadnie na pomysł typu „Co by było, gdybyśmy stworzyli limitowaną serię CX Series 2 z tym samym wspaniałym dźwiękiem, tylko w kolorze czarnym?” i wszyscy się zgodzą, wtedy możemy po prostu to zrobić. ​
CX Black Edition jest tak prosty, że pomyśleliśmy, że będzie wyglądał naprawdę fajnie – i oto jest. Ale jak wszystkie dobre rzeczy, jest pewien haczyk: robimy tylko 1000 sztuk każdego modelu. ​
A więc to CX Black Edition naszych wzmacniaczy CXA81 i CXA61. Do tego odtwarzacz sieciowy Black Edition CXN V2 i transport CD CXC. Wszystkie zaprojektowane w Londynie, aby idealnie do siebie pasowały i ładnie współgrały z każdym czarnym zestawem hi-fi, który już posiadasz.
Zupełnie nowy wygląd, ten sam wspaniały dźwięk
Seria CX zawsze polegała na zwiększaniu wydajności dźwięku. Świadczą o tym stosy nagród z całego świata. Teraz, przez ograniczony czas, możesz zdobyć ten dźwięk w nowym, całkowicie czarnym, specjalnym projekcie. Czarna, matowa, anodowana aluminiowa deska rozdzielcza modelu CX Black Edition jest ozdobiona jedynie dyskretnym, błyszczącym czarnym logo.
Zaprojektowany, aby się wyróżniać lub wtopić
CX Black Edition to wybór matowej czerni zamiast księżycowej szarości, wybór minimalistycznego projektu z zestawem czarnych komponentów CX lub wybór potraktowania istniejącego czarnego zestawu hi-fi kawałkiem doskonałości dźwięku CX.
Kiedy odeszli, odeszli
Każdy model CX Black Edition jest ściśle limitowany do 1000 sztuk na całym świecie — więc jeśli chcesz jeden, a nawet pełny zestaw, lepiej się nie krępuj. Jest to oferta typu „kto pierwszy, ten lepszy”. Zgodnie z edycjami specjalnymi, do każdego egzemplarza dołączony jest certyfikat autentyczności.
Nagroda za życie
Obudowa ze stali, z matową czarną anodowaną aluminiową obudową, CX Black Edition nagrodzi Cię wyjątkowym dźwiękiem, który zabierze Cię do serca Twojej muzyki przez wiele lat. Jedyne, o co prosimy, to nie zastanawiać się zbyt długo, ponieważ te specjalne modele nie będą dostępne zbyt długo.
Cambridge Audio CXA61 Black / Czarny
Zintegrowany wzmacniacz stereo
Nagradzająca wydajność
CXA61 opiera się na fundamentach stworzonych przez oryginalną serię CX i ponad 50-letnim doświadczeniu w projektowaniu wzmacniaczy. Zapewnia świeżą perspektywę, z 60 watami na kanał czystej ekscytacji. To mocne i bezpośrednie słuchanie, bez zdradzania szczegółów i precyzji – niezależnie od tego, czy chcesz odtworzyć atmosferę mosh pitu, czy sali koncertowej.
Wersja czarna CX
Przedstawiamy limitowaną edycję 1000 sztuk każdego modelu CX Series 2 w minimalistycznym matowym czarnym wykończeniu z dyskretnym, błyszczącym czarnym brandingiem. Ten sam nagradzany dźwięk, co CX, tylko w kolorze czarnym. Dlaczego? Ponieważ myśleliśmy, że będą wyglądać zabójczo fajnie. Jeśli chcesz trochę, nie zwlekaj – CX Black Edition nie będzie dostępny długo.
Zagubiony w swojej muzyce
Zaprojektowany, aby przybliżyć Cię do muzyki, którą kochasz, CXA61 umieszcza Cię w samym sercu ulubionych nagrań – ujawniając każdą nutę w najbardziej naturalny, łatwy i szczegółowy sposób, jaki można sobie wyobrazić. Analogowe lub cyfrowe, lo-fi lub hi-res, CXA61 pozwala muzyce zabrać Cię tam, gdzie chcesz.
Zwrot z inwestycji
Nasz zespół inżynierów w Londynie poświęcił godziny na badania, rozwój, eksperymenty, a przede wszystkim słuchanie, aby upewnić się, że CXA61 ma rację. Ich cel: dostarczenie ekscytującego, skupionego i szczegółowego muzycznego występu. Każdy komponent wybrany i decyzja podjęta w oparciu o chęć uczynienia z CXA61 bardzo udanego wzmacniacza zintegrowanego.
Muzyczny bez wysiłku
W sercu CXA61 bije stopień wzmacniacza mocy klasy AB ze zoptymalizowanymi wartościami kondensatorów. Wykorzystuje muzykalność klasy A i łączy ją z wydajnością klasy B. Krótka ścieżka sygnału wzmacniacza pozostawia niewiele okazji do zakłóceń. Uzyskany dźwięk jest szczegółowy, a jednocześnie zapewnia emocjonalny wpływ zamierzony przez artystę.
Moc z kontrolą
Dzięki transformatorowi toroidalnemu CXA61 dostarcza 60 watów czystej mocy na kanał. Dzięki specjalnemu potencjometru głośności zaprojektowanemu w celu zminimalizowania przesłuchów, rezultatem jest wzmacniacz z rezerwami mocy – gotowy do wykorzystania dynamicznego potencjału głośników i dostarczania głośności bez stresu i zniekształceń.
Cała muzyka
Aby zapewnić maksymalne wrażenia muzyczne, niezależnie od źródła, CXA61 posiada cyfrową płytkę zawierającą uznany przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) ESS Sabre ES9010 K2M. CXA61 może ożywić cyfrowe pliki audio, aż do wysokiej rozdzielczości 32-bit/384 kHz i DSD256 – łącząc wygodę z niewyobrażalną wydajnością w tej cenie.
Połącz się
CXA61 to dobrze podłączony wzmacniacz. Oprócz cyfrowych złączy optycznych i koncentrycznych, posiada wiele stereofonicznych wejść analogowych oraz bezprzewodową łączność wysokiej rozdzielczości przez Bluetooth aptX HD – idealne dla źródeł takich jak gramofon Alva ST. Możesz nawet podłączyć drugą parę głośników, aby dzielić się muzyką z innym pokojem.
Zaprojektowany na całe życie
Dzięki nieustannemu poświęceniu naszego zespołu w Londynie CXA61 jest kompletnym rozwiązaniem. Jego połączenie wszechstronności i wysokiej wydajności oznacza, że może stanowić centrum Twojego systemu muzycznego przez wiele lat. Jego eleganckie, minimalistyczne linie, wykonane z aluminium i stali, wytrzymają zarówno fizycznie, jak i estetycznie.
Cechy charakterystyczne:
60 watów na kanał – dla szczegółowego i potężnego dźwięku
Wzmocnienie klasy AB – dla zrównoważonej i wydajnej reprodukcji
ESS Sabre ES9010DAC – wydobądź maksimum ze źródeł cyfrowych
Wejścia cyfrowe – TOSLINK, koncentryczne i USB Audio Input (pliki cyfrowe do 32-bit/384 kHz i DSD256 z komputerów Mac/PC)
Wejścia analogowe – 4 pary złącz RCA
Bluetooth aptX HD – bezprzewodowe połączenie hi-res z Alva ST itp.
Strefy głośników A/B – dodaj głośniki do innego pomieszczenia
Specyfikacja Techniczna:
Moc wyjściowa: 60 W RMS przy 8 omach, 90 W RMS przy 4 omach
DAC: ESS Saber ES9010K2M
Odpowiedź częstotliwościowa: <5Hz – 60kHz +/-1dB
Analogowe wejścia: AUDIO 4 x RCA, 1 x wejście MP3 3,5 mm (panel przedni)
Cyfrowe wejścia: AUDIO 1 x koncentryczne S/PDIF, 2 x optyczne TOSLINK, 1 x USB audio, Bluetooth (zintegrowany)
Kompatybilność: TOSLINK optyczny: 16/24bit 32-96kHz tylko PCM, S/PDIF koncentryczny: 16/24bit 32-192kHz tylko PCM, USB: profil audio 1.0/2.0 (domyślnie 2.0), do 24-bit 384kHz PCM, do DSD256 lub DoP256, Bluetooth: 4.2 A2DP/AVRCP obsługujący do aptX HD (24bit 48kHz)
Wbudowany odbiornik Bluetooth APTX HD: Tak
Testowany na ROON: Tak
Wyjścia: Głośniki A+B, słuchawki 3,5 mm, wyjście przedwzmacniacza, wyjście subwoofera
Zdalne sterowanie: Tak
Maksymalny pobór mocy: 600W
Pobór mocy w stanie czuwania: <0,5W
Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.): 115 x 430 x 341 mm
Waga: 8,3 kg
Zawartość opakowania:
Wzmacniacz zintegrowany CXA61
kabel zasilający
3 baterie AAA
pilot zdalnego sterowania
kabel magistrali sterującej