Cambridge Audio CXA61 + Wharfedale LINTON + STAND - TRANSPORT GRATIS - 10 rat 0 procent

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cambridge Audio
  • Dostępność: Dostępny w magazynie Dostępny w magazynie
    Czas realizacji: Dostępne 1-3 dni robocze
  • kpl.
  • 9 689,00 zł 8 199,00 zł / kpl.

Cambridge Audio CXA61 wzmacniacz + Wharfedale LINTON + STAND kolumny + podstawki

Możliwość zakupu na 10 rat 0%
Kolor:
Elektronika: szary
Kolumny: orzech, mahoń
Przy składaniu zamówienia proszę podać wybrany kolor w koszyku w rubryce uwagi

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

Cambridge Audio CXA61 wzmacniacz + Wharfedale LINTON + STAND kolumny + podstawki

Cambridge Audio CXA61 wzmacniacz
Po pięciu latach nadszedł czas odświeżenia serii CX od Cambridge Audio. Wzmacniacz CXA60 zastępuje nowy znacznie lepiej wyposażony model CXA61. Przez ten czas inżynierowie nie próżnowali, wzmacniacz został poddany wielu modyfikacją jak: nowy przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre SE9010K2M, zasilający dwa wejścia optyczne, wejście koncentryczne oraz nowość wejście USB 32-bit/384 kHz PCM i DSD256. Na pokładzie znajdziemy także moduł Bluetooth aptX HD, umożliwiający bezprzewodową transmisję w wysokiej rozdzielczości 24 bit/48 kHz. Moc wzmacniacza nie uległa zmianie i wynosi tyle samo co u poprzednika czyli 60W, poprawiono natomiast jakość dźwięku poprzez zmianę większości wzmacniaczy operacyjnych na ścieżce sygnału oraz modernizując kondensatory zarówno w części przedwzmacniacza, jak i mocy.
Cała seria CX 2 dostępna jest w kolorze Lunar Gray czyli szary. Wraz z wprowadzeniem na rynek nowych wzmacniaczy odtwarzacz sieciowy CXN v.2 oraz odtwarzacz CD CXC otrzymają to samo nowe wykończenie zewnętrzne.
Dane techniczne:
Moc 2x60W przy 8 ohm
Wharfedale LINTON + STAND kolumny + podstawki
Wharfedale LINTON to jeden z najbardziej kultowych modeli w długiej historii głośników Wharfedale. Model, który ucieleśnia pionierskie badania Wharfedale w latach 60., 70. i 80., z linią sięgającą 1965 r., LINTON zawsze był produkowany zgodnie z zasadami Wharfedale dotyczącymi jakości i stosunku jakości do ceny. Nowy Wharfedale LINTON stanowi kolejny przykład tych dwóch edyktów, równoważąc kunszt wykonania, naturalną jakość dźwięku i przystępność cenową w pięknie proporcjonalnym głośniku, który został kupiony w milionach egzemplarzy na całym świecie dzięki różnym wcieleniom.
Oryginalny LINTON był dobrze znany ze swojego ciepłego, bogatego i naturalnego brzmienia, a nowy Wharfedale LINTON zachowuje tę pozycję, ale nasyca go otwartym, szczegółowym wykonaniem, które zachęci Cię do ponownego zbadania całej kolekcji muzycznej.
typ: 3-drożny bass reflex
głośnik niskotonowy: 8" (200 mm) Kevlar®
głośnik średniotonowy: 5" (135 mm) Kevlar®
głośnik wysokotonowy: 1" (25 mm) miękka kopułka
czułość (2,0 V @ 1 m): 90 dB
zalecana moc wzmacniacza: 25 - 200 W
szczytowy SPL: 110dB
impedancja nominalna: 6 Ω
minimalna impedancja: 3,5 Ω
pasmo przenoszenia (± 3dB): 40 Hz ~ 20 kHz
przedłużenie basów (-6 dB): 35 Hz
częstotliwość podziału: 630 Hz i 2,4 kHz
wymiary produktu: 300 x 565 x 360 mm
waga netto: 18,40 kg