Dynavoice Challenger SUB-8 - TRANSPORT GRATIS - 10 rat 0 procent - kolor czarny - cena za 1 szt

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dynavoice
  • Dostępność: Dostępny w magazynie Dostępny w magazynie
    Czas realizacji: Dostępne 1-3 dni robocze
  • szt.
  • 1 490,00 zł 999,00 zł / szt.

Dynavoice Challenger SUB-8 subwoofer

Możliwość zakupu na 10 rat 0%
Kolor: czarny

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

Dynavoice Challenger SUB-8 subwoofer

Dynavoice Challenger SUB-8 to mocny, aktywny subwoofer o takim samym wykończeniu jak inne głośniki z serii Challenger. Zastosowanie jednego lub nawet dwóch SUB-8 do zestawu kina domowego sprawi że wrażenia z oglądanych filmów osiągną nowy poziom! SUB-8 jest również idealny, jeśli masz dwa głośniki podłogowe i chcesz jeszcze zwiększyć poziom naprawdę niskich częstotliwości.
Mocny i dobrze dostrojony subwoofer robi różnicę w systemie dźwiękowym. Niezależnie od tego, czy budujesz zaawansowany system kina domowego, system stereo z parą głośników półkowych czy mniejszy system 5.1, Dynavoice ma dla Ciebie rozwiązanie. Pełna oferta subwooferów została zaprojektowana tak, aby pasowała do normalnego środowiska odsłuchowego. Podczas rozwoju skrupulatnie mierzymy je w tych samych warunkach, których można oczekiwać w domu, aby upewnić się, że uzyskasz maksymalną ilość basu we własnym salonie.
Specyfikacja
Typ Subwoofer
Typ obudowy Zamknięty
Model: SUB-8
Moc (RMS): 90 W
Moc (Max): 180 W
Pasmo przenoszenia 35-180 Hz
Częstotliwość odcięcia 40-200 Hz
Głośnik niskotonowy 8 inch
Wymiary (SxWxG): 290 x 290 x 290 mm
Masa 9 kg