Emotiva BasX A-150 - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Emotiva
  • Dostępność: Dostępny w magazynie Dostępny w magazynie
    Czas realizacji: Dostępne 1-3 dni robocze
  • szt.
  • 1 800,00 zł / szt.

Emotiva BasX A-150 końcówka mocy

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0%
Kolor: czarny

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

Przedłuż gwarancję do 5 lat!
Aby przedłużyć gwarancję do 5 lat należy napisać w internecie trzy opinie o Emotiva i przesłać linki z opiniami na adres: soundclub@soundclub.pl

Emotiva BasX A-150 końcówka mocy

BasX: Podstawa doskonałego systemu audio
Kiedy zaczynasz budować system audio, marzysz przede wszystkim o wspaniałym brzmieniu wzbogacającym Twoje życie. Nie chodzi o wydawanie masy pieniędzy, wielkie złote pokrętła czy piloty inkrustowane drogimi kamieniami. Nie potrzebujesz miliona niepotrzebnych funkcji, z których nigdy nie skorzystasz. Kluczem do budowy dobrego systemu są racjonalnie zaprojektowane komponenty łączące świetną jakość techniczną z doskonałym brzmieniem.
Wszystkie urządzenia Emotiva BasX zostały zaprojektowane od podstaw w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Wyposażone we wszystkie funkcje pozwalające na osiągnięcie wykorzystanie pełni możliwości oferują doskonałe brzmienie jako część każdego współczesnego domowego systemu wysokiej klasy.
BasX: Wyjątkowe urządzenia audio
Jako producent domowego sprzętu audio, zauważyliśmy że sporo osób nie ma w swoich domach przyzwoitego dźwięku. Niektórych nie stać na kupno drogich urządzeń, inni nie mają czasu na konfigurację skomplikowanych systemów i naukę ich obsługi. Właśnie dlatego stworzyliśmy linię urządzeń BasX. Łączą one doskonałe brzmienie, dokładnie przemyślany zestaw łatwych w obsłudze funkcji, trwałą budowę i proste, lecz eleganckie wzornictwo.
Komponenty linii BasX oferują niezbyt często spotykany zestaw cech: świetne brzmienie, prostą obsługę i doskonałą cenę. Wszystkie urządzenia linii są dostępne dla przeciętnego melomana. Nie musisz być bogaczem, by je kupić. Nie musisz być inżynierem, by zrozumieć ich obsługę. Zostały przez nas zaprojektowane z uwzględnieniem wszystkich detali: zapewnią wiele lat bezawaryjnej pracy i świetnie wyglądają w twoim salonie lub na stoliku ze sprzętem.
Możesz zbudować kompletny system audio lub system kina domowego wyłącznie z komponentów BasX. Przeżyjesz dzięki temu niespotykane wrażenia. Możesz również dodać jedno lub dwa urządzenia BasX do istniejącego systemu. Droga najlepszego brzmienia nie musi być skomplikowana i związana z wielkimi wydatkami.
BasX: Przemyślane funkcje
Wzmacniacz mocy Emotiva BasX A-150 jest wyposażony we wszystko, co jest potrzebne w doskonałym urządzeniu audio: wydajny zasilacz, układ wzmacniający klasy AB o krótkich ścieżkach, wysokiej klasy niezbalansowane gniazda wejściowe oraz terminale głośnikowe a także wejście i wyjście sygnału wyzwalacza. Audiofilski system ochrony przed uszkodzeniami jest całkowicie transparentny brzmieniowo, pozwala jednal uniknąć awarii związanych z nagłymi zmianami napięcia zasilania.
BasX: Potęga brzmienia
Wzmacniacz mocy BasX A-150 zapewnia audiofilskie brzmienie. Pokazują to również wyniki pomiarów: 75W RMS na kanał [dla 8] ze zniekształceniami THD mniejszymi niż 0,1% i stosunkiem sygnału do szumu na poziomie 120dB przy pełnej mocy wyjściowej.
BasX: Prostota obsługi
Choć BasX A-150 oferuje świetne brzmienie, nie musisz mieć doktoratu, aby go zainstalować i używć. Po prostu włącz wtyczkę do gniazdka a urządzenie samo rozpozna napięcie zasilania [115 lub 230V AC]. W zestawie dołączyliśmy przewód zasilający wysokiej klasy, ale możesz go odłączyć w celu eksperymentów z innymi przewodami wyposażonymi w standardową wtyczkę IEC. Terminale głośnikowe współpracują równie dobrze ze wszystkimi typami zakończeń przewodów: widełkami, wtykami bananowymi i gołymi końcówkami.
BasX: Jakość i trwałość
Wzmacniacz mocy BasX A-150 jest zaprojektowany i zbudowany z myślą o wielu lat bezproblemowej pracy: stalowa obudowa, aluminiowy panel przedni, wysokiej klasy komponenty, precyzyjny montaż... Wierzymy, że będziesz cieszył się wzmacniaczem mocy BasX A-150 bardzo, bardzo długo. Naszą pewność potwierdzamy pełną trzyletnią gwarancją.
BasX A-150
Stereofoniczny wzmacniacz mocy BasX A-150 może służyć w systemie stereo lub do napędzania dwóch kanałów w systemie kina domowego. Po prostu: przyda się wszędzie tam gdzie potrzebne są dwa kanały doskonałego wzmocnienia.
Wyjątkowe brzmienie. Doskonała wartość.
Najważniejsze cechy
Doskonale brzmiące stopnie wyjściowe klasy A/B: zapewniają gładkie, detaliczne brzmienie z niesamowicie naturalnym obrazowaniem bez cienia ziarnistości i ostrości.
Szerokie pasmo przenoszenia z niewielkim szumem: usłysz wszystko na co pozwala źródło sygnału.
Wydajny zasilacz liniowy: olbrzymi transformator toroidalny i wydajność prądowa pozwalająca napędzić nawet najtrudniejsze kolumny.
Doskonała jakość montażu, najlepsze elementy: lata bezproblemowej obsługi.
Obustronne płytki z laminatu FR4: montaż przewlekany pozwala na otymalizację przebiegu ścieżki sygnału i minimalizację ilości połączeń punkt-do-punktu.
Totalna stabilność: zaprojektowane do pracy w prawdziwym świecie, z prawdziwymi kolumnami.
Stalowa obudowa 2RU z aluminiowym frontem: doskonały wygląd i ochrona wnętrza.
Trwałe terminale głośnikowe: kompatybilne z wszystkimi końcówkami przewodów głośnikowych.
Wyjście i wejście wyzwalacza: pozwala na włączanie wzmacniacza BasX przez inne urządzenia oraz na sterowanie innymi urządzeniami do niego podłączonymi.
Audiofilskie układy ochronne: transparentne brzmieniowo chronią wzmacniacz przed uszkodzeniem.
Zgodność z napięciem zasilającym na całym świecie: BasX dostosowuje się do napięcia 115 lub 230V AC 50/60Hz.
Standardowe gniazdo IEC: umożliwia stosowanie audiofilskich przewodów zasilających.
Liczba kanałów: 2
Moc na kanał [2 kanały aktywne]: 75W/8Ohm, 150W/4Ohm
Klasa pracy wzmacniacza: AB
Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz +/- 0.07dB
Odpowiedź częstotliwościowa: 5 Hz - 80 kHz +/- 1.8 dB
THD + N: <0,02% [wg krzywej A]; moc nominalna, 1kHz, 8Ohm
Sygnał/szum: > 120dB [wg krzywej A]; moc nominalna, 8Ohm
> 100dB [wg krzywej A]; 1W, 8Ohm
Współczynnik tłumienia: >500 dla 8Ohm
Wejścia: Niezbalansowane RCA, po jednym na kanał
Czułość wejścia: 1,2V
Impedancja wejściowa: 27 k
Wzmocnienie: 29dB
Wyjścia: Terminale głośnikowe, pozłacane
Minimalna rekomendowana impedancja kolumn: 4Ohm
Zasilacz: Zasilacz liniowy z transformatorem toroidalnym
Trigger: Wejście 5-12V AC/DC
Wyjście 12VDC
Rozmiary [S/G/W]: 43,2 x 34,3 x 7,9 cm [bez gniazd]
Ciężar bez opakowania: 7,0 kg