Emotiva BasX PT-100 + BasX A-150 - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Emotiva
  • Dostępność: Dostępny w magazynie Dostępny w magazynie
    Czas realizacji: Dostępne 1-3 dni robocze
  • szt.
  • 3 550,00 zł / szt.

Emotiva BasX PT-100 przedwzmacniacz + BasX A-150 końcówka mocy

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0%
Kolor: czarny

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

Przedłuż gwarancję do 5 lat!
Aby przedłużyć gwarancję do 5 lat należy napisać w internecie trzy opinie o Emotiva i przesłać linki z opiniami na adres: soundclub@soundclub.pl

Emotiva BasX PT-100 przedwzmacniacz + BasX A-150 końcówka mocy

Emotiva BasX PT-100 przedwzmacniacz
Seria produktów Emotiva BasX: podstawa doskonałego systemu audio
Dobry system audio powinien składać się z komponentów o doskonałej jakości technicznej i świetnym brzmieniu. Jeśli się dobrze zastanowić, aby brzmieć dobrze komponenty audio nie muszą posiadać nadmiaru skomplikowanych funkcji ani niepotrzebnych elementów regulacyjnych. Jeżeli twoim celem jest jakość dźwięku i elastyczność zastosowań – nasza nowa linia produktów BasX jest najlepszym wyborem.
Główne zalety urządzeń serii Emotiva BasX to ich wartość, prostota i jakość brzmienia. Każdy produkt serii BasX łączy doskonałą jakość budowy z wyjątkowym brzmieniem przy zachowaniu wybitnie niskiej ceny. Nie ma tu niepotrzebnych układów i elementów, ani niepotrzebnie zdobionej obudowy i jubilerskich dodatków. Po prostu, są to urządzenia proste, czyste i trwałe. Naszym zdaniem, również bardzo piękne.
Każde urządzenie serii BasX zostało zaprojektowane od podstaw i działa zgodnie z naszymi standardami. Nie musisz być inżynierem aby je uruchomić ani milionerem, żeby je kupić. Linia BasX to high-end dla każdego.
Możesz złożyć z urządzeń BasX kompletny system, który przez wiele lat będzie dostarczać przyjemności podczas słuchania muzyki. Możesz też dodać jedno lub dwa komponenty BasX do isteniejącego systemu audio. Będziesz zaskoczony rezultatem.
Główne cechy linii BasX
Urządzenia linii BasX są wyposażone we wszystkie podstawowe funkcje i elementy niezbędne to stworzenia doskonałego audiofilskiego komponentu. Emotiva BasX PT-100 to stereofoniczny przewzmacniacz, który wyposażony jest w analogowe liniowe źródła wejściowe dla odtwarzacza CD lub innych źródeł, ale również w tuner FM wysokiej jakości oraz przetwornik cyfrowo-analogowy pozwalający na współpracę z szeregiem współczesnych cyfrowych źródeł dźwięku [komputera, streamera, telewizora i in.]. Na pokładzie PT-100 znajdziemy również wysokiej klasy przedwzmacniacz gramofonowy dla wkładek MM i MC oraz miejsce dla instalacji modułu AptX Bluetooth. Obsługę PT-100 umożliwiają elementy sterujące na przednim panelu oraz dołączony w zestawie pilot zdalnego sterowania. Intuicyjne menu pozwala na prostą konfigurację urządzenia a wyraźny i duży wyświetlacz VFD dokładnie pokazuje wszystkie ustawienia.
Jakość linii BassX
Przedwzmacniacz BasX PT-100 oferuje brzmienie, którego zwykle można się spodziewać po urządzeniach kosztujących kilka razy więcej. W przeciwieństwie do wielu dzisiejszych komponentów audio z tego segmentu cenowego, PT-100 zbudowany jest zgodnie z najwyższymi audiofilskimi standardami prowadzącymi do brzmienia najwyższej klasy. Zadziwiająco niski poziom szumów i zniekształceń oraz szerokie pasmo przenoszenia pozwalają podkreślić wszystkie zalety dzisiejszych źródeł Hi-Res.
Trwałość linii BasX
Stereofoniczny przedwzmacniacz/tuner/DAC BasX PT-100 jest praktycznie niezniszczalny. Trwałe – stalowe - chassis, aluminiowa ścianka przednia, części wysokiej jakości, precyzyjny montaż... Będziesz cieszyć się PT-100 przez długie lata. Nasze przekonanie potwierdzamy długoletnią gwarancją.
Wyjątkowa jakość dźwięku. Doskonała cena. Po prostu BasX!
Najważniejsze cechy:
Precyzyjny projekt i montaż układu; zapewnia najlepszą możliwą jakość dźwięku ze zniekształceniami na minimalnym poziomie, szerokim pasmem przenoszenia i praktycznie zerowym szumem własnym.
Czuły tuner FM; pozwala na zapamiętanie 50 stacji i umożliwia pracę w trybie mono, co ułatwia słuchanie rozgłośni emitujących najsłabszy sygnał.
Pełen wachlarz wejść analogowych; dwa wejścia liniowe oraz wysokiej jakości wejście do przedwzmacniacza gramofonowego współpracującego z wkładkami MM i MC.
Pełen wachlarz wejść cyfrowych; w tym wejście USB 24/96kHz, koaksjalne i optyczne wejścia S/PDIF oraz opcjonalny odbiornik Bluetooth.
Precyzyjny DAC; sygnał cyfrowy kierowany jest do legendarnego przetwornika cyfrowo-analogowego AD1955 24/192.
Regulacja poziomu basu i wysokich tonów; pozwala dopasować brzmienie systemu do indywidualnych preferencji.
Wyświetlacz VFD; prosty i wyraźny z trzema poziomami jasności.
Regulacja równowagi kanałów; unikalny układ regulujący jednocześnie oba kanały, ogólny poziom głosności w pomieszczeniu pozostaje niezmieniony.
Funkcja ‘mute’; pozwala wyciszyć system a następnie precyzyjnie powrócić do ustawionego wcześniej poziomu głośności.
Inteligentna regulacja głośności na wyjściu słuchawkowym; niezależnie zapamiętuje ustawiony poziom na wyjściu słuchawkowym i wyjściu głównym.
Pilot zdalnego sterowania w zestawie; pozwala regulować wszystkie ustawienia PT-100 bez potrzeby wstawania z ulubionego fotela.
Wyjście słuchawkowe; niezależny wysokoprądowy wzmacniacz słuchawkowy zapewnia sygnał wysokiej jakości pozwalający na stosowanie wszystkich typów słuchawek.
Wyjście dla subwofera; obok wyjścia głównego znajduje się para zsumowanych wyjść do podłączenia subwofera.
Elastyczne menu; umożliwia prostą konfigurację i obsługę BasX PT-100.
Części i montaż najwyższej klasy; zapowiedź długich lat bezawaryjnej pracy.
Dwustronne płyty główne FR4 z otworami montażowymi; krótkie, optymalizowane ścieżki sygnałowe, minimalizacja długości przewodów stosowanych do łączenia komponentów wewnątrz obudowy.
Stalowe chassis 2RU z aluminiową ścianką frontową; chroni wnętrze i dobrze wygląda.
Uniwersalne napięcie zasilania; wzmacniacz automatycznie rozpoznaje napięcie zasilające [115 lub 230V] i dopasowuje się do niego.
Emotiva BasX A-150 końcówka mocy
Liczba kanałów: 2
Moc na kanał [2 kanały aktywne]: 75W/8Ohm, 150W/4Ohm
Klasa pracy wzmacniacza: AB
Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz +/- 0.07dB
Odpowiedź częstotliwościowa: 5 Hz - 80 kHz +/- 1.8 dB
THD + N: <0,02% [wg krzywej A]; moc nominalna, 1kHz, 8Ohm
Sygnał/szum: > 120dB [wg krzywej A]; moc nominalna, 8Ohm
> 100dB [wg krzywej A]; 1W, 8Ohm
Współczynnik tłumienia: >500 dla 8Ohm
Wejścia: Niezbalansowane RCA, po jednym na kanał
Czułość wejścia: 1,2V
Impedancja wejściowa: 27 k
Wzmocnienie: 29dB
Wyjścia: Terminale głośnikowe, pozłacane
Minimalna rekomendowana impedancja kolumn: 4Ohm
Zasilacz: Zasilacz liniowy z transformatorem toroidalnym
Trigger: Wejście 5-12V AC/DC
Wyjście 12VDC
Rozmiary [S/G/W]: 43,2 x 34,3 x 7,9 cm [bez gniazd]
Ciężar bez opakowania: 7,0 kg