Heco Celan Revolution Center 4 - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Heco
  • Dostępność: 2-5 dni po potwierdzeniu dostępności 2-5 dni po potwierdzeniu dostępności
    Czas realizacji: Na zamówienie zazwyczaj 1-7 dni robocze
  • szt.
  • 1 899,00 zł / szt.

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: czarny, biały, espresso
Przy składaniu zamówienia proszę podać wybrany kolor w koszyku w rubryce uwagi

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

Heco Celan Revolution Center 4
Seria Heco Celan od trzech pokoleń jest ekscytującym produktem dla fanów muzyki i kina domowego na całym świecie. Jednakże, zamiast spocząć na laurach, nasz zespół projektowo-rozwojowy chciał stworzyć wyjątkową, samodzielną rodzinę głośników czwartej generacji jako godnego następcę legendarnej serii Celan GT.
Podobnie jak poprzednik, nowo opracowany głośnik wysokotonowy Heco odpowiada również na nazwę Celan. Jednak nowy przyrostek "Revolution" jasno pokazuje, że najnowsza generacja stanowi fundamentalny dalszy rozwój głośników poprzedniej generacji. Celem było całkowite wynalezienie Celana! Ostatecznie ten ambitny cel znajduje odzwierciedlenie zarówno w ogólnej akustyce, jak i nowej koncepcji projektowej. Charakterystyczna obudowa z elegancką skośną górą i dominującymi wspornikami podłogowymi nadaje tej nowej flagowej linii prawdziwą indywidualność i pretenduje do nowego milowego kroku w historii głośników Heco.
Konstrukcja głośnika z dala od głównego nurtu
Najważniejszymi elementami na drodze do nowego projektu Celan Revolution są nachylona górna część z wbudowanym metalowym logo oraz zaokrąglone boki z obudową zwężającą się do tyłu. Nowy design Celan Revolution dopełnia eleganckie wykończenie wykonane z wyselekcjonowanej okleiny z prawdziwego drewna lub wysokiej jakości lakieru, a także niewidoczne mocowanie przedniej maskownicy za pomocą zintegrowanych magnesów.
Revolution center 4 to średniej wielkości, najnowocześniejszy głośnik centralny o wyjątkowych właściwościach akustycznych. Przyciągające wzrok cechy kolumny z tej serii obejmują zaokrąglony tył obudowy. Basy i średnie częstotliwości pokrywają dwa głośniki nisko-średniotonowe o średnicy 170 mm, które słyną z audiofilskiej charakterystyki dźwięku i wysokiej stabilności. Nowo opracowany głośnik wysokotonowy Fluktus, wyposażony w komputerowo zoptymalizowany wielowarstwowy panel przedni i kopułkę PFC 30 mm, odtwarza całe spektrum częstotliwości z bardzo naturalnymi tonami i bez jakiejkolwiek ostrości.
Specyfikacja techniczna:
Konstrukcja 2-drożna bass-reflex
2 x 6,5" głośnik nisko-średniotonowy
1" głośnik wysokotonowy
Impedancja 4 - 8 Ω
Pasmo przenoszenia 30 - 52000 Hz
Częstotliwości podziału zwrotnicy 2800 Hz
Zalecane wyjście wzmacniacza 30 - 180 watów
Czułość 90 dB
Wymiary (SxWxG) 598 x 212 x 360 mm
Waga 15 kg