iEAST SoundStream M20 - TRANSPORT GRATIS - 10 rat 0 procent

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: iEAST
  • Dostępność: Dostępny w magazynie Dostępny w magazynie
    Czas realizacji: Dostępne 1-3 dni robocze
  • szt.
  • 399,00 zł / szt.

iEAST SoundStream M20 odtwarzacz

Możliwość zakupu na 10 rat 0%
Kolor: czarny

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

iEAST SoundStream M20 odtwarzacz

Odtwarzacz sieciowy Soundstream M20 można podłączyć do istniejącego zestawu głośników, soundbaru lub systemu kina domowego. Darmowa aplikacja sterująca dostępna jest w wersjach na iOS/Android/Windows PC, oferuje bezstratną jakość CD, możliwość podłączenia wielu źródeł sygnału, obsługuje serwisy muzyczne innych producentów, zaimplementowany generator playlist, zegar muzyczny i klasyczny, oraz parowanie z głośnikiem prawym i lewym.
iEAST M20 pozwoli Ci odtwarzać muzykę bezpośrednio z Twojego smartfona, dysku NAS, dysków sieciowym, serwisów streamingowych, radia internetowego oraz DLNA/AirPlay/UpnP. Posiada funkcję multi-room oraz może być wykorzystywany z systemie inteligentnego domu.
Szybkość połączenia
Dzięki technologii WPS, M20 można już używać w sieci Wi-Fi po paru sekundach (Istnieje możliwość podłączenia przez port Ethernet RJ45). Dodatkowo wszystko jest realizowane w wysokiej jakości dźwięku.
Dzięki wyjściu optycznemu oraz stereo jack 3,5mm , można go podłączyć bezpośrednio pod wzmacniacz audio aby cieszyć się muzyką w jakości HD do 24bit / 192kHz. Odtwarzacz wyposażono w wysokiej klasy komponenty audio, w tym dobrze znany w świecie audio DAC ESS Sabre ES9023.
Wiele możliwości
M20 jest kompatybilny z szeroką gamą aplikacji do streamingu muzyki jakich jak: Spotify, Tidal, iTunes, Deezer, Muzyka Google Play, Youtube. Istnieje również możliwość odtwarzania bezpośrednio przez aplikację "iEAST Play" oraz poprzez AirPlay.
A to nie wszystko! M20 podobnie jak i pozostałe produkty z asortymentu iEAST, jest wyposażony w API które pozwala mu sterowanie nim poprzez automatykę inteligentnego domu bądź aplikacje firm trzecich.
Aplikacja mobilna "iEAST Play" jest dostępna na Android i iOS. Aplikacja pozwala nam na sterowanie muzyką, produktami firmy iEAST oraz obsługę funkcji multi-room.
Multiroom
Funkcja multiroom synchronizuje produkty iEAST tak, aby muzyka była odtwarzana na każdym urządzeniu iEAST w tym samym czasie. Będzie idealnie zsynchronizowana, tak że przechodząc do innego pokoju nie usłyszymy żadnej różnicy. Niech poniesie Cię wyobraźnia i stwórz w każdym pomieszczeniu inny zestaw muzyczny. Można w tym trybie używać do kilkudziesięciu urządzeń iEAST. Multiroom nigdy nie był taki prosty i tani.
Wifi: IEE 802.11 b / g / n
LAN: 10/100 Mbps
Częstotliwość próbkowania: 24bit, 192kHZ
Zakres dynamiczny: 87dB
Formaty audio: FLAC, WAV, AAC-LC, HE-AAC, MP3, WMA…
Wyjścia: 3,5mm mini jack, SPDIF (optyczne)
Wejścia: DC mini usb (5V, 1A)
Wymiary: 100 x 79 x 21 (mm)
Waga: 0,460 kg