Klipsch R-115SW - TRANSPORT GRATIS - 10 rat 0 procent

  • Producent: Klipsch
  • Dostępność: Dostępny w magazynie Dostępny w magazynie
    Czas realizacji: Dostępne 1-3 dni robocze
  • szt.
  • 3 399,00 zł 2 899,00 zł / szt.

Możliwość zakupu na 10 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: czarny

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

Klipsch R-115SW
Subwoofer aktywny Klipsch R-115SW
Klipsch wprowadza do swojej oferty, trzy bardzo efektywne subwoofery aktywne przeznaczone do stosowania w średnich i dużych pomieszczeniach: R-110SW, R-112SW, R-115SW.
Nowe subwoofery wyposażone są w głośniki superniskotonowe o wysokiej efektywności, których membrany wykonane są materiału o nazwie „Cerametallic”. Tworzywo to jest bardzo lekkie i niezwykle sztywne co zapewnia przetwornikom pracę już od bardzo niskich częstotliwości poczynając, a minimalne „dzielenie” się membrany wpływa bardzo korzystnie na wytwarzane zniekształcenia. Wyloty tuneli bass-reflex umieszczone na frontach obudów (ich geometria wewnętrzna jest prawnie zastrzeżona) są duże i minimalizują szumu wywołane przepływającym powietrzem. Równocześnie dzięki temu subwoofery, mimo sporych rozmiarów, są łatwe do ustawienia w pomieszczeniu, a nawet mogą być dosunięte do ściany. Wszystkie urządzenia wyposażone są w bardzo sprawne i świetnie spisujące się w subwooferach wzmacniacze pracujące w domenie cyfrowej. Zapewniają one wysoką moc, dużą wydajność i bardzo dokładną reprodukcję sygnału źródłowego.
Filtr dolnoprzepustowy, regulacja poziomu i kontrola fazy sygnału pozwalają na perfekcyjne sklejenie dźwięku subwooferera z dźwiękiem reprodukowanym przez satelitarne głośniki Klipsch’a. Dobrze zestrojony z resztą systemu głośnik superniskotonowy ginie, nie jest słyszalny jako oddzielne urządzenie, a tylko i aż rozszerza w dół pasmo częstotliwości reprodukowane przez pozostałe głośniki. Dla ułatwienia znalezienia dla subwoofera optymalnego miejsca w pomieszczeniu można dodać opcjonalny zestaw Klipsch WA-2, który zapewnia bezprzewodowe połączenie głośnika z jednostką sterująca.
Obudowa subwooferów wykonana jest z wytrzymałego MDF’u i pokryta czarną szczotkowaną folią polimerową. Stabilności konstrukcji dodaje solidny cokół, malowany na czarny satynowy kolor. Dioda umieszczona na froncie informuje czy głośnik jest podłączony do sieci elektrycznej i czy aktualnie pracuje. W oznaczeniu subwoofera ukryta jest średnica głośnika niskotonowego zastosowanego w urządzeniu. W modelu R-110SW pracuje głośnik 10” – 25cm, model R-112SW wyposażony jest w głośnik 12” – 30cm, a największy R-115SW posiada potężny głośnik 15” – 38.1cm.
Klipsch R-115SW to perfekcyjna reprodukcja mocnego, wyrafinowanego i punktualnego jak bicie serca basu. Potężny, wyłażący z otchłani bas z pewnością przerazi i postawi na nogi Twoich sąsiadów. To potrafi tylko Klipsch.
Ogólna charakterystyka:
15” głośnik superniskotonowy, membrana Cerametallic w kolorze miedzi
Wzmacniacz cyfrowy o mocy dynamicznej do 800 W
Wyjście tunelu bass-reflex na froncie
Zastrzeżona geometria tunelu basowego
Wejście liniowe L/R, wejście LFE – wyjście dostępne w większości amplitunerów
Opcjonalne połączenie bezprzewodowe (WA-2 - Wireless Subwoofer Kit)
Wymiary (W x S x G w mm): 546 x 495 x 566
Polimerowa szczotkowana okleina w kolorze czarnym
Cokół malowany na satynową czerń
Dane techniczne:
Pasmo przenoszenia: 18Hz-125Hz +/-3dB
Maksymalne ciśnienie akustyczne: 122dB
Wzmacniacz: całkowicie cyfrowy
Moc wzmacniacza ciągła/szczytowa: 400/800W
Głośnik niskotonowy: 15” (38.1 cm), długa cewa, membrana Cerametallic, promieniowanie do przodu
Materiał obudowy: MDF
Rodzaj obudowy: Bass-reflex – wylot na panelu przednim
Bezprzewodowość z WA-2 (Wireless Subwoofer Kit)
Wymiary (W x S x G w mm) – 546 x 495 x 566
Waga: 34.2 kg
Wykończenie – szczotkowana, czarna okleina winylowa
Cokół malowany na satynową czerń
Regulacja: wzmocnienia, odcięcia niskich tonów, fazy (0 - 180˚), Auto Power