Dali ZENSOR 7 - TRANSPORT GRATIS - 10 rat 0 procent - kolor czarny - cena za 1 szt

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dali
  • Dostępność: Dostępny w magazynie Dostępny w magazynie
    Czas realizacji: Dostępne 1-3 dni robocze
  • szt.
  • 1 999,00 zł 1 399,00 zł / szt.

Dali Zensor 7 kolumny

Możliwość zakupu na 10 rat 0%
Kolor: czarny

Cena za 1 szt
Polska gwarancja: 60 miesięcy
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

Dali Zensor 7 kolumny

Kolumny Dali Zensor 7 można obecnie nabyć na wyprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie. Dotychczasowa cena detaliczna wynosiła 3998 zł za parę. Są to niewątpliwie jedne z najbardziej popularnych i cenionych kolumn głośnikowych ostatnich lat, o czym świadczą choćby bardzo pozytywne i liczne opinie portalu Ceneo czy Google. W cenie wyprzedażowej dostępny jest kolor czarny. Produkt jest nowy, fabrycznie zapakowany, pochodzi polskiej dystrybucji i jest objęty 5-letnią gwarancją.
Zensor 7 jest flagowym modelem z serii, wyposażony został w ultralekką tekstylną kopułkę wyskotonową 25mm oraz dwa przetworniki 18 cm z z mieszanki papieru i włókien drzewnych. Całość zamknięta jest w estetycznej obudowie osadzonej na stalowej podstawie, front pokryty jest lakierem, pozostałe części obudowy wysokogatunkowym matowym winylem. Uwagę zwraca także przedni bass refleks, który znacznie ułatwia ustawienie kolumn w pomieszczeniu. Obudowa zapewnia jak najlepszą synchronizację, głośniki Zensor 7 wyposażone są w materiał tłumiący drgania, zastosowany wewnątrz obudowy po bokach, na spodzie i na górze ale nie z tyłu ani z przodu, ponieważ w ten sposób głośnik niskotonowy i port basowy mają bardziej bezpośredni kontakt. W efekcie otrzymujemy bardziej precyzyjny bas i silniejszy dźwięk w średnim spektrum.
Dane techniczne:
zakres częstotliwości +/- 3dB [Hz]: 40 - 26.500
czułość (2,83 V/1 m) [dB]: 90,0
impedancja [ohm]: 6
maksymalne SPL [dB]: 110
rekomendowana moc wzmacniacza [Watt]: 30 - 150
częstotliwość podziału: 2.400
hybrydowy moduł wysokotonowy, przetwornik wysokotonowy: 1 x 25 mm kopułka tekstylna
przetwornik niskotonowy: 2 x 7" membrana z włókien drzewnych
typ obudowy: Bass reflex
strojenie bass-refleksu [Hz]: 40,0
wejścia: pojedynczy przewód
rekomendowane umiejscowienie: podłoga
rodzaj głośnika: front