Denon PMA-2500NE - TRANSPORT GRATIS - 10 rat 0 procent lub rabat

  • szt.
  • Cena netto: 10 161,79 zł / szt. 12 499,00 zł / szt.

Denon PMA-2500NE wzmacniacz

Możliwość zakupu na 10 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: srebrny

Polska gwarancja: 36 miesięcy
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

Denon PMA-2500NE wzmacniacz

Denon jest jedną z niewielu firm audio kontynuujących rozwój rozwiązań HiFi, gromadzących, udoskonalających i wprowadzających na rynek technologie audio HiFi. Seria 2500NE, zaprojektowana dla dzisiejszych czasów została opracowana przez weteranów akustyki, jak i utalentowanych młodych inżynierów, którzy połączyli technologie Denon oraz doświadczenie uzyskane i kultywowane przez wiele dekad. Możliwości PMA-2500NE wychodzą daleko poza wcześniejszą serię PMA-2000, z jej rygorystyczną filozofią projektowania obwodów „Simple & Straight”, zapewniającą czysty i niezmieniony dźwięk audio. Najwyższa jakość konstrukcji, unikalne technologie Denon i najnowsze rozwiązania połączeń powodują, że PMA-2500NE jest prawdziwym arcydziełem technologii dźwięku. W celu uzyskania nieskazitelnej równowagi pomiędzy delikatnymi detalami i siłą dźwięku, w PMA-2500NE zastosowano Ultra Wysokoprądowe MOS (UHC-MOS) FET, będące w stanie zapewnić wysokie natężenie prądu w pojedynczej konfiguracji push-pull, zapewniającej liniowość charakterystyk stopnia wyjściowego w całym zakresie sonicznym, od detali po dźwięk wymagający wysokiego natężenia prądu sterującego. Konstrukcja Precision Direct Mechanical Ground zapewnia silne tłumienie wibracji, minimalizując wpływ drgań na sygnał wyjściowy. Konstrukcja obudowy składająca się z sześciu niezależnych bloków oraz dużego, precyzyjnego potencjometru regulacji poziomu głośności dodatkowo tłumi szumy zewnętrzne i szkodliwe zakłócenia pochodzące od innych elementów. PMA-2500NE wyposażony jest w dwa transformatory zainstalowane przeciwstawnie, co ogranicza prąd upływowy dla skasowania wzajemnego wpływu pól magnetycznych, źródła szumów otaczających transformatory. Wszystkie elementy zostały ściśle dobrane dla uzyskania wysokiej jakości dźwięku, z jakiego znane są produkty Denon. Wysokiej klasy korektor phono (MM/MC) powoduje, że PMA-2500NE jest najlepszą propozycją dla miłośników płyt winylowych. W celu uzyskania najlepszego brzmienia sygnału przesyłanego przez wejścia analogowe, PMA obsługuje tryb analogowy, który pozwala na wyłączenie wszystkich aktualnie nieużywanych sekcji, takich jak cyfrowe obwody wejściowe lub też niskoszumowy wyświetlacz, co umożliwia uzyskanie możliwie czystego odtwarzania dźwięku.
moc wyjściowa 2 x 160 W (4 Ω)
zaawansowany Ultra Wysokoprądowy (UHC)-MOS wzmacniacz mocy z obwodami Single Push-Pull i nowymi barierowymi diodami Schottky.
zegar nadrzędny konwertera C/A
wejście USA-B dla wysokiej rozdzielczości audio 384 kHz / 32 bit i 11.2 MHz DSD
izolator cyfrowy eliminujący wysokiej częstotliwości szumy komputerowe na USB-B
niskoszumowy wyświetlacz OLED, wskazujący informacje o źródle i częstotliwości próbkowania
tryb analogowy zapewniający czyste odtwarzanie przy wyłączonych cyfrowych obwodach audio i wyświetlaczu
zaawansowane przetwarzanie AL32 Plus
konstrukcja Direct Mechanical Ground minimalizująca niepożądane drgania
konstrukcja obudowy z 6 niezależnymi blokami, co eliminuje szumy
podwójne transformatory w układzie przeciwdziałającym upływom
transformator główny z niezależnym zasilaniem dla obwodów analogowych i cyfrowych
szeroki zakres dynamiki z obsługą źródeł audio o wysokiej rozdzielczości
wysokiej klasy regulacja głośności zapewniająca precyzję ustawień
2 wejścia cyfrowe optyczne i 2 cyfrowe koncentryczne
wysokiej jakości korektor wzmacniacza Phono dla wkładek MM i MC