iEAST SoundStream M20 - TRANSPORT GRATIS - 10 rat 0 procent

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: iEAST
  • Dostępność: Dostępny w magazynie Dostępny w magazynie
    Czas realizacji: Dostępne 1-3 dni robocze
  • szt.
  • 399,00 zł / szt.

Możliwość zakupu na 10 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: czarny

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

iEAST SoundStream M20
Odtwarzacz sieciowy Soundstream M20 można podłączyć do istniejącego zestawu głośników, soundbaru lub systemu kina domowego. Darmowa aplikacja sterująca dostępna jest w wersjach na iOS/Android/Windows PC, oferuje bezstratną jakość CD, możliwość podłączenia wielu źródeł sygnału, obsługuje serwisy muzyczne innych producentów, zaimplementowany generator playlist, zegar muzyczny i klasyczny, oraz parowanie z głośnikiem prawym i lewym.
iEAST M20 pozwoli Ci odtwarzać muzykę bezpośrednio z Twojego smartfona, dysku NAS, dysków sieciowym, serwisów streamingowych, radia internetowego oraz DLNA/AirPlay/UpnP. Posiada funkcję multi-room oraz może być wykorzystywany z systemie inteligentnego domu.
Szybkość połączenia
Dzięki technologii WPS, M20 można już używać w sieci Wi-Fi po paru sekundach (Istnieje możliwość podłączenia przez port Ethernet RJ45). Dodatkowo wszystko jest realizowane w wysokiej jakości dźwięku.
Dzięki wyjściu optycznemu oraz stereo jack 3,5mm , można go podłączyć bezpośrednio pod wzmacniacz audio aby cieszyć się muzyką w jakości HD do 24bit / 192kHz. Odtwarzacz wyposażono w wysokiej klasy komponenty audio, w tym dobrze znany w świecie audio DAC ESS Sabre ES9023.
Wiele możliwości
M20 jest kompatybilny z szeroką gamą aplikacji do streamingu muzyki jakich jak: Spotify, Tidal, iTunes, Deezer, Muzyka Google Play, Youtube. Istnieje również możliwość odtwarzania bezpośrednio przez aplikację "iEAST Play" oraz poprzez AirPlay.
A to nie wszystko! M20 podobnie jak i pozostałe produkty z asortymentu iEAST, jest wyposażony w API które pozwala mu sterowanie nim poprzez automatykę inteligentnego domu bądź aplikacje firm trzecich.
Aplikacja mobilna "iEAST Play" jest dostępna na Android i iOS. Aplikacja pozwala nam na sterowanie muzyką, produktami firmy iEAST oraz obsługę funkcji multi-room.
Multiroom
Funkcja multiroom synchronizuje produkty iEAST tak, aby muzyka była odtwarzana na każdym urządzeniu iEAST w tym samym czasie. Będzie idealnie zsynchronizowana, tak że przechodząc do innego pokoju nie usłyszymy żadnej różnicy. Niech poniesie Cię wyobraźnia i stwórz w każdym pomieszczeniu inny zestaw muzyczny. Można w tym trybie używać do kilkudziesięciu urządzeń iEAST. Multiroom nigdy nie był taki prosty i tani.
Wifi: IEE 802.11 b / g / n
LAN: 10/100 Mbps
Częstotliwość próbkowania: 24bit, 192kHZ
Zakres dynamiczny: 87dB
Formaty audio: FLAC, WAV, AAC-LC, HE-AAC, MP3, WMA…
Wyjścia: 3,5mm mini jack, SPDIF (optyczne)
Wejścia: DC mini usb (5V, 1A)
Wymiary: 100 x 79 x 21 (mm)
Waga: 0,460 kg