Klipsch R-8SW - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent lub rabat - kolor czarny - cena za 1 szt

  • szt.
  • 999,00 zł / szt.

Klipsch R-8SW subwoofer

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: czarny

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

Klipsch R-8SW subwoofer

Głośnik niskotonowy Klipsch R-8SW to idealne urządzenie do średnich, a także małych pomieszczeń. Dzięki mocy szczytowej 150 W potrafi on wypełnić salon dynamicznym basem, który ożywia każde kino domowe lub zestaw audio. Tej najmniejszy z subwooferów marki Klipsch potrafi świetnie wkomponować się w każde pomieszczenie i zaskoczyć swoim brzmieniem.
R-8SW wyposażono w sprawne i świetnie spisujące się w tego typu sprzęcie wzmacniacze cyfrowe. Zapewnią Ci one dokładną reprodukcję niskich częstotliwości, przy zachowaniu wysokiej mocy oraz wydajności.
Subwoofer Klipsch R-8SW ma membranę wykonaną w technologii Injection Molded Graphite (IMG). Zaletą tego tworzywa jest nie tylko wyjątkowa lekkość, ale także niezwykła sztywność. Dzięki temu zapewniają niezwykle szybką odpowiedź w zakresie najniższych tonów oraz minimalny podział membrany przy średnich częstotliwościach. Głośnik R-8SW jest 8-calowy i potrafi zapienić pasmo przenoszenia na poziomie 38 Hz-120 Hz.
Obudowa głośnika niskotonowego Klipsch R-8SW wykonana jest z wytrzymałego MDF’u, pokrytego następnie czarną szczotkowaną winylową okleiną. Nadaje to temu kompaktowemu sprzętowi eleganckiego charakteru.
Specyfikacja techniczna:
Moc muzyczna 150 W
Średnica głośnika 8"
Automatyczne wyłączanie
Pasmo przenoszenia 38 - 120 Hz
Skuteczność 108 dB
Rodzaje wejść
1 x RCA
2 x RCA phono
Bass Reflex
Regulacja fazy
Wymiary SxWxG 298 mm x 336 mm x 298 mm
Waga 6,8 kg