Klipsch SPL-150 - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent lub rabat - kolor czarny - cena za 1 szt

  • szt.
  • 3 499,00 zł / szt.

Klipsch SPL-150 subwoofer

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: czarny

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

Klipsch SPL-150 subwoofer

Mocny subwoofer kina domowego w serii Klipsch Reference Premiere. Następca niezwykle popularnego modelu R-115SW. Klasyczna, otwarta obudowa z MDF-u pokryta jest okleiną w kolorze czarnym. Cyfrowy wzmacniacz o maksymalnej mocy 800W (400W RMS) zasila 15" calowy głośnik Cerametallic skierowany do przodu. Zakrywa go półprzezroczysta maskownica. Na pokładzie znajduje się regulacja mocy, odcięcia, fazy oraz automatyczny standby. Przystosowany jest do podłączenia modułu bezprzewodowego Klipsch Wireless WA-2 Port. Pracę głośnika sygnalizuje dioda umieszczona na panelu frontowym. Subwoofer dedykowany jest do średnich i dużych pomieszczeń.
Wydajny wzmacniacz
Wbudowany wysoko wydajny wzmacniacz wyposażono w analogowy przedwzmacniacz, pozwalający na zachowanie czystszej i wierniejszej reprodukcji dźwięku. Wyjście klasy D zapewnia maksymalną wydajność dla maksymalnej mocy wyjściowej, szczegółowości i niskiej częstotliwości.
Mnogość regulacji
Regulacja ustawień zwrotnicy i fazy pozwoli na dostrojenie subwoofera do głośników Klipsch i do pomieszczenia odsłuchowego tak, aby uzyskać idealny poziom basu. Wejścia liniowe / LFE RCA zapewniają kompatybilność z odbiornikami kina domowego.
Miedziana membrana Cerametaliczna
Głośniki niskotonowe Cerametallic są wyjątkowo lekkie, a jednocześnie niezwykle sztywne - umożliwiając przez to niespotykanie niskie pasmo przenoszenia przy minimalnym zniekształceniu, dla większej klarowności przy użyciu mniejszej mocy wzmacniacza.
Wiele wejść, wiele możliwości
Można korzystać jednocześnie z wejścia RCA i bezprzewodowego, dzięki czemu można używać jednego subwoofera z wieloma systemami. Na przykład można użyć wejścia bezprzewodowego do zestawu kina domowego a wejścia RCA dla systemu 2-kanałowego, bez konieczności przełączania wejść podczas zmiany systemów.
Trwała obudowa
Cała obudowa pokryta jest odpornym na zarysowania wykończeniem w kolorze Ebony i wygląda jak prawdziwe drewno.
Stwórz bezprzewodowy zestaw dzięki WA-2
Bezprzewodowy zestaw Klipsch WA-2 do subwoofera (sprzedawany osobno) zapewnia bezprzewodową transmisję wysokiej rozdzielczości, pozwalając na wygodne ustawienie w dowolnym miejscu i na optymalizację wyjścia oraz zakresu niskich częstotliwości. Aby uzyskać całkowicie bezprzewodowe połączenie możesz podłączyć do czterech zestawów bezprzewodowych WA-2 do kompatybilnych subwooferów Klipsch w jednym pomieszczeniu.
Specyfikacja techniczna:
Pasmo przenoszenia 18Hz - 125Hz
Maksymalne SPL 122dB
Typ wzmacniacz cyfrowy
Moc 400 W / 800 W
Głośnik niskotonowy 15-calowy (38,1 cm) miedziany wirujący cerametaliczny
Obudowa MDF Bass Reflex
Wejścia Gniazda L / R liniowe / LFE RCA, bezprzewodowy port WA-2
Wymiary: WxSxG: 54,61 x 49,53 x 56,64 cm
Waga 34,2 kg