REL T0 - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: REL
  • Dostępność: 2-5 dni po potwierdzeniu dostępności 2-5 dni po potwierdzeniu dostępności
    Czas realizacji: Na zamówienie zazwyczaj 1-7 dni robocze
  • szt.
  • 1 890,00 zł / szt.

REL T0 Subwoofer aktywny

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: czarny, biały
Przy składaniu zamówienia proszę podać wybrany kolor w koszyku w rubryce uwagi

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

REL T0 Subwoofer aktywny

Podczas projektowania serii T mamy na uwadze przede wszystkim wyznaczone cele. Ogromne szyny, które charakteryzują i stanowią podstawę urządzenia są potrzebne, aby zapewnić odpowiednią odległość od podłogi i pozwolić na uwolnienie ogromnej energii długich fal basowych. Gruba, zaokrąglona kopuła maskownicy głośników swój kształt zawdzięcza zastosowaniu głośników o ultra długim skoku membrany ( ang. „Ultra Long Throw” - ULT™). Wszystkie elementy są najwyższej jakości, jak na przykład zastosowane polerowane łączenia T-304 ze stali nierdzewnej. Zawsze zwracamy uwagę na detale, właśnie to sprawiło, iż marka REL kojarzy się tylko z najwyższą jakością.
Brzmienie
Prosto ujmując, szczerze wierzymy, iż Systemy sub-basowe REL powinny być dobrane odpowiednio do systemu audio i kubatury pomieszczenia, w którym będą pracować. Obecność trzech modeli pozwala na idealne połączenie REL z szeroką gamą głośników głównych. Prosimy o skonsultowanie się ze specjalistą REL w sprawie rekomendacji.
Wartość
Są to prawdziwe i oryginalne Systemy Sub-basowe REL pozwalające na łatwe rozbudowanie w możliwości reprodukcji bardzo niskiego basu każdego systemu audio. Jednocześnie są one oferowane w cenach, które są porównywalne z ofertą konkurencji, która często przykłada zbyt duży nacisk na jeden aspekt brzmienia, na przykład moc za cenę jakości czy niskoschodzący bas za cenę bardzo dużych obudów. Wierzymy, iż seria T oferuje najlepszą równowagę pomiędzy cechami muzycznymi i technicznymi, a wszystko to za niewygórowaną cenę.
Cechy
Wejścia wysokopoziomowe zbudowane na gniazdach Neutrik Speakon™
Wszystkie podłączenia i funkcje kontrolne są umieszczone na tylnym panelu
Zabezpieczenia nadprądowe, niskonapięciowe i termiczne
Nie odstające od pozostałych modeli z serii wzornictwo (za wyjątkiem pojemności), oferuje nam obudowę zamkniętą z głośnikiem 16,5cm. Jak już na RELa przystało do wyboru mamy połączenie jak po LFE tak rekomendowane przez producenta połączenie wysoko-poziomowe. W tym celu dostarczany jest wraz z subem kabel 10 m zakończony wtykiem Neutrik Speakon. Moc wyjściowa wzmacniacz klasy D jest 100W (RMS), obecny jest przełącznik fazy 0º – 180º oraz regulacja częstotliwości zwrotnicy 30-120Hz. Rozmiary 21,6x24,1x26,0cm oraz masa 6,8kg kwalifikują ten subwoofer do użycia w mniejszych pomieszczeniach w aplikacjach stereo lub wielokanałowych. Ciekawą funkcją jest również możliwość ustawienia automatycznego przejścia do stanu czuwania – ''Energy saver''.
Specyfikacja techniczna:
Typ konstrukcji Obudowa zamknięta, głośnik umieszczony na dolnej scianie
Najniższa częstotliwość w pomieszczeniu (-6 dB) 38 Hz
Regulacja zwrotnicy 30Hz do 120Hz
Rodzaje gniazd wejściowych
Neutrik Speakon – wysokopoziomowe
RCA – .1/LFE
RCA – niskopoziomowe LINE
Rodzaj wzmacniacza Wzmacniacz klasy D
Impedancja wejściowa
High Level 150K Ohms
.1/LFE Level 10K Ohms
Low Level 10K Ohms
Czułość wejściowa> 80dB
.1/LFE Low Level> 80dB
Typy głośników 6.5” (165 mm)
Moc wyjściowa wzmacniacza 100W RMS
Przełącznik fazy 0 oraz 180 stopni
Zasilanie 230V
Wymiary 21.6x24.1x26.0 cm - uwzględniając nóżki i tylny panel
Waga netto 6.8 kg