SVS PC-2000 Piano - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SVS
  • Dostępność: 2-5 dni po potwierdzeniu dostępności 2-5 dni po potwierdzeniu dostępności
    Czas realizacji: Na zamówienie zazwyczaj 1-7 dni robocze
  • szt.
  • 4 599,00 zł / szt.

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: czarny

Polska gwarancja: 60 miesięcy
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

SVS PC-2000
PC-2000 jest subwooferem o obudowie bass reflex i imponujących parametrach, spotykanych dotąd w zdecydowanie droższych konstrukcjach. Wprowadzi nową jakość do Twojego domowego systemu audio. Sprawdzi się zarówno w kinie domowym oraz w odsłuchu stereo. Głośnik charakteryzuje się silnym i głębokim basem. Elegancki wygląd sprawia, że dopasujesz go do każdego pomieszczenia.
SVS upakował w PC-2000 12-calowy przetwornik o wysokim skoku, zapewniającą wysoką moc i ekstremalnie niskie zniekształcenia. Lekki materiał stożka przetwornika o długim skoku odtwarza subtelne dźwięki i potężne efekty niskotonowe z maksymalnym realizmem. Wytrzymałe gumowe zawieszenie zapewnia długotrwałą wydajność, nawet gdy subwoofer jest przez dłuższy czas zmuszany do pracy w granicach możliwości, dzięki czemu PB-2000 jest idealną opcją dla poważnych miłośników muzyki lub kina domowego.
PC-2000 jest sterowany przez zintegrowany wzmacniacz SVS Sledge STA-500D z wyrafinowanym układem DSP doskonale dopasowanym do unikalnej konfiguracji przetwornika i obudowy, a także krzywa korekcji zoptymalizowana jest pod kątem zwiększonej odpowiedzi przejściowej i wzmocnienia pomieszczenia. Wzmacniacz Sledge STA-500D utrzymuje precyzyjną kontrolę subwoofera na wszystkich poziomach głośności, dzięki czemu można słuchać muzyki bez zniekształceń. Zaawansowany procesor DSP pozwala również na precyzyjne dostrojenie odtwarzania dźwięku oraz łatwą konfigurację i integrację z każdym zestawem kina domowego lub stereo.
Specyfikacja techniczna:
Głośnik basowy 12" (30,5 cm)
Automatyczny stand-by
Regulacja fazy 0/180
Pasmo przenoszenia 17 Hz - 260 Hz +/- 3 db
Moc wyjściowa 500 W (RMS)/ 1100W (szczytowa)
Konstrukcja Otwarta