TEAC

TEAC

TEAC istniejący od ponad 50 lat producent wytwarza szeroką paletę produktów od kina domowego, po przez bardzo wysoko cenione, przystępne cenowo, urządzenia stereofoniczne, aż do hi-endowych odtwarzaczy CD i DVD z rewelacyjnym napędem HDM VRDS. W ostatnich latach, TEAC, zdobywa także znaczącą pozycję w świecie PMP (Portable / Personal Media Player), oferując swoi klientom produkty doskonale wykonane, wykorzystujące do budowy materiały wyłącznie najwyższej jakości, nowoczesne i sławne już z bardzo dobrej jakości dźwięku i obrazu.
W bieżącej ofercie znajduje się wiele bardzo ciekawych propozycji. Oprócz cieszącej się niesłabnącą popularnością ekskluzywnej linii Esoteric, należą do nich trzy serie urządzeń o zmniejszonych, w stosunku do rozwiązań tradycyjnych, gabarytach. Są to linia: "Legacy"- z doskonałymi systemami kina domowego, oraz wykonane z niemal zegarmistrzowską perfekcją linie Reference 300. Zwłaszcza ta ostatnia cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród "audiofilów" chcących zaopatrzyć się w dodatkowy system np. do sypialni.
Nowością na rynku jest linia "Distinction" składająca się z dwóch grup produktów: stereo i kino domowe. Jest to połączenie bardzo solidnego wykonania z ponadczasowym wyglądem i doskonałym dźwiękiem.
Warta odnotowania jest także cała gama produktów o bardzo nowoczesnym wyglądzie, nadających się do umieszczenia w nowoczesnych pomieszczeniach.
Znaczną część dochodu firmy TEAC, wnosi dział firmy pracujący pod marką Tascam, a zajmujący się produkcją urządzeń profesjonalnych.