www.elektropunkt.pl

Elektropunkt ul. Białogardzka 7, 85-808 Bydgoszcz, telefon 668-437-091

 

SVS SB-1000 - TRANSPORT GRATIS - 10 rat 0 procent - PROMOCJA

Sklep > Kolumny i głośniki > Subwoofery
main
Producent: SVS
main
Cena brutto: 1 999,00 zł
Cena netto: 1 625,20 zł

SVS SB-1000 subwoofer

Możliwość zakupu na 10 rat 0%
Kolor: czarny


SVS SB-1000 subwoofer

SB-1000 to aktywny subwoofer z budżetowej serii amerykańskich specjalistów od basu firmy SVS. Duży bo aż 12 calowy (305 mm) głośnik zamknięto w stosunkowo małej obudowie, co pozwala cieszyć się naprawdę nisko schodzącym basem nie zagracając jednocześnie pomieszczenia, w którym jest umiejscowiony. Głośnik ten charakteryzuje się dość sporym skokiem układu drgającego co w połączeniu z z małą komorą, w której pracuje daje efekt zejścia częstotliwość sięgającej aż 24 Hz. Wspomniany przetwornik napędzany jest wydajnym i mocnym 300 watowym wzmacniaczem klasy D co pozwala uniknąć zakłóceń oraz szumów nawet na sporych poziomach głośności. Wspomagany procesorem DSP w pełni nadzoruje pracę membrany dając głęboki i kontrolowany bas. Bogate możliwości połączeń na tylnej ściance, w tym także wejścia wysokopoziomowe, zapewniają integrację praktycznie z każdym systemem muzycznym. Ma to w szczególności znaczenie dla osób posiadających sprzęt bez typowego wyjścia na subwoofer. Całość zamknięta została w stylowej, a biorąc pod uwagę rozmiar głośnika kompaktowej obudowie oklejonej czarnym jesionem PCV.
SVS SB-1000 to konstrukcja zamknięta wytłumiona wełną syntetyczną co ma kluczowe znaczenie dla jego przeznaczenia. Jest skierowany głównie do użytkowników chcących uzupełnić swoje systemy muzyczne w niskie częstotliwości podczas słuchania muzyki. Nie oznacza to oczywiście, że nie poradzi sobie w kinie domowych podczas oglądania filmu, jednak jego charakterystyka ukierunkowuje go jako subwoofer muzyczny. Bas jaki generuje jest szybszy i bardziej konturowy w stosunku do wersji z obudową bass reflex. Nie ma zadania dominować nad kolumnami, a uzupełnić ich zakres w niższe rejestry. SB-1000 grając wypełnia pomieszczenie nie tylko słyszalnym, ale także odczuwalnym mruczącym zwartym basem. Podsumowując produkt marki SVS można spokojnie nazwać mianem subwoofera uniwersalnego ze względu na kilka czynników. Zamknięta konstrukcja pozwala ustawić go praktycznie w każdej lokalizacji w pomieszczeniu. Wiele połączeń spasuje go z niemal każdym systemem, a moc i brzmienie jakie oferuje zintegruje urządzenie z większością zestawów kolumnowych na rynku.
Dane techniczne:
Głośnik basowy 12" (30,5 cm)
Automatyczny stand-by
Regulacja fazy 0/180
Pasmo przenoszenia 24 Hz - 260 Hz +/- 3 db
Moc wyjściowa 300 W (RMS) / 700 W (szczytowa)
Konstrukcja Zamknięta
Wymiary 33,0 x 35,6 x 34,3 cm
Waga 12,2 kg

Polska gwarancja: 60 miesięcy
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju