www.elektropunkt.pl

Elektropunkt ul. Białogardzka 7, 85-808 Bydgoszcz, telefon 668-437-091

 

Tannoy Revolution XT Mini - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent - kolor dark walnut i inne - cena za 1 szt

Sklep > Kolumny i głośniki > Podstawkowe
main
Producent: Tannoy
main
898,00 zł

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: Dark walnut, Medium oak
Przy składaniu zamówienia proszę podać wybrany kolor w koszyku w rubryce uwagi


Tannoy Revolution XT Mini
Szkocka firma Tannoy uzupełnia linię Revolution XT o głośnik satelitarny. Pracuje w nim najmniejszy głośnikiem Omnimagnet™ z membraną o średnicy 10 cm. Niewielka trapezowa, w przekroju poprzecznym obudowa, zabezpiecza głośnik przez powstawaniem mocnych wewnętrznych fal stojących. XT mini nadaje się doskonale do zawieszenia na ścianie lub dyskretnego ukrycia na regale. Mimo, że głośnik Dual Concentric™ ma zaledwie 10-cio centymetrową membranę, dysponuje potężną mocą szczytową wynoszącą aż 200W.
Najnowszy przetwornik Dual Concentric™ wykonany w technologii Omnimagnet™ to całkowicie nowa interpretacja znanego z produktów Tannoya „punktowego źródła dźwięku”. W najnowszym rozwiązaniu zastosowano bardzo wydajny magnes, który równocześnie porusza dwoma cewkami napędzającymi membrany: wysokotonową i niskotonową. Pierścieniowa (torus) kopułka wysokotonowa łączy się z otoczeniem przez falowód Torus Ogive Waveguide™, którego kształt dopasowany jest perfekcyjnie do kształtu membrany niskotonowej. Przed samym głośnikiem wysokotonowym znajduje się korektor fazy – Ogive – który dzięki matematycznie opracowanemu kształtowi, identycznemu jak czubek rakiety kosmicznej, dramatycznie skraca czas potrzebny na rozejście się fali dźwiękowej.
Specyfikacja techniczna:
Rekomendowana moc wzmacniacza 25-100W
Skuteczność 88dB (2.83V, 1m)
Nominalna impedancja 8 omów
Pasmo przenoszenia 68Hz-32kHz
Zastosowany przetwornik wysokotonowy 25mm
Zastosowany przetwornik niskotonowy Dual Concentric 100mm
Wymiary 272.2x152.0x199.3mm

Cena za 1 szt
Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju