www.elektropunkt.pl

Elektropunkt ul. Białogardzka 7, 85-808 Bydgoszcz, telefon 668-437-091

 

Klipsch R-28F - TRANSPORT GRATIS - 10 rat 0 procent - kolor czarny - cena za 1 szt

Sklep > Kolumny i głośniki > Podłogowe
main
Producent: Klipsch
main
Stara cena: 1 799,00 zł
1 333,00 zł

Klipsch R-28F Kolumny podłogowe

Możliwość zakupu na 10 rat prawdziwe 0% lub rabat przy płatności gotówką, kod GOTOWKAR28 (obniża cenę o 4% do sumy 2559,36 zł za parę) proszę wpisać w koszyku a rabat gotówkowy naliczy się automatycznie. Promocję nie łączą się ze sobą.
Kolor: czarny


Klipsch R-28F Kolumny podłogowe

Koniec października 2019 to radosny okres dla miłosników audio, a w szczególności marki Klipsch. Otóż to czas, w którym powraca do Polski jeden z najlepszych produktów swojej kategorii cenowej. Kolumny oznaczone symbolem R-28F wchodzące w skład linii Reference. Doskonale oceniane przez testerów i recenzentów, a co ważniejsze, przez samych użytkowników. Duża , masywna konstrukcja, generująca potężny dźwięk zyskała sobie wielu sympatyków głównie dlatego, że udało się połączyć naprawdę porządne brzmienie z bardzo przystępną ceną. Klipsch R-28F nie ma zbyt wielu poważnych konkurentów swojej kategorii,a już na pewno nie poniżej trzech tysięcy złotych. Uderza on w target klientów szukających sporych kolumn o odważnym i dynamicznym dźwięku. Potężna dynamika, wyraźna góra i dobry obszerny bas to skrócona charakterystyka tego modelu. Jednak to co zawsze wyróżniało produkty Klipsch to bardzo duża efektywność siegająca w tym przypadku aż 98 db. Co to oznacza w praktyce? Używając kolokwialnego okreslenia to więcej dźwięku przy mniejszym zużyciu energii. Popularne R-28F grają po prostu głośniej niż konkurencja. Do odniesionego przez nie sukcesu przyczyniło się wiele autorskich technologii, zastosowanych podczas procesu projektowania i produckji.
Dla wyraźnych i ostrych jak brzytwa wysokich tonów wdrożono 90˚x 90˚ Tractrix® Horn, czyli słynną tube połączoną z aluminiową kopułką. Natomiast dla poprawy precyzji i detaliczności Linear Travel Suspension (LTS). Podstawa basowa oparta jest na dużych, bo 20 centymetrowych przetwornikach dających możliwość rozciągnięcia dolnego pasma przenoszenia do imponującyh 35 Hz. Głośniki basowe posiadają naprawdę pokaźne magnesy co zapewnia im odpowiednią "moc" i ekranowanie. Wszystkie membramy są lekkie i sztywne dzieki sytemowi Injection Molded Graphite (IMG), która zapewnia szybką odpowiedź w niższych zakresach i minimalny podział w rejestrach średnich.
Jedną z ważniejszych cech największego reprezentanta linii Reference jest przedni port bass refleks ułatwiający ustawienie kolumn w pomieszczeniu. Obudowa MDF pokryta czarnym szczotkowanych winylem daje ciekawy efekt wizualny i wyróżnia Klipsche z tłumu. Dokładnie tak samo jak ich rozmiar bo trzeba przyznać że R-28F to kawał mebla.
Dane techniczne:
Moc ciągła 150 W
Moc szczytowa 600 W
Skuteczność 98 dB przy 2.83V / 1m
Impedancja 8 Ω
Pasmo przenoszenia 35-24000 Hz
Częstotliwość podziału zwrotnicy (wysokie) 1800 Hz
PARAMETRY GŁOŚNIKÓW
Głośnik wysokotonowy Ø 2.54cm – membrana aluminiowa, 90°x90° Tractrix® Horn
Gł. niskotonowy 2 x Ø 20.3cm, membrana IMG grafitowa w kolorze medzianym, ekranowane magnetycznie
POŁĄCZENIA I STYKI
Typ gniazda Zakręcane, akceptuje wtyki bananowe, bi-wire, bi-amp
KONSTRUKCJA
Typ obudowy Przedni Bass-reflex
Materiał MDF
Wysokość 1066 mm
Szerokość 241 mm
Głębokość 398 mm
Wykończenia Czarna okleina ze szczotkowanego czarnego polimeru
Waga 25,68 kg

Cena za 1 szt
Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju