www.elektropunkt.pl

Elektropunkt ul. Białogardzka 7, 85-808 Bydgoszcz, telefon 668-437-091

 

Cambridge Audio CXA81 + iEAST SoundStream Pro M30 - TRANSPORT GRATIS - 10 rat 0 procent

Sklep > Stereo > Wzmacniacze
main
Producent: Cambridge Audio
main
5 595,00 zł

Cambridge Audio CXA81 wzmacniacz + iEAST SoundStream Pro M30 odtwarzacz

Możliwość zakupu na 10 rat 0%
Kolor:
Cambridge Audio: szary
iEAST: czarny


Cambridge Audio CXA81 wzmacniacz + iEAST SoundStream Pro M30 odtwarzacz

Cambridge Audio CXA81
Cztery lata po wprowadzeniu serii CX Cambridge Audio zaskoczyło wprowadzeniem serii 2. Na wystawie RMAF 2019 po raz pierwszy producent pozwolił zobaczyć odwiedzającym nowe produkty składające się z wzmacniaczy CXA61, CXA81 oraz odświeżone wizualnie odtwarzacze CXN v.2 i CXC. Poprzedni bardzo udany i ceniony model CXA80 został wykorzystany jako punkt wyjścia przy projekcje najnowszego dzieła.
Zintegrowany wzmacniacz stereo Cambridge Audio CXA81 to model o mocy 80 watów na kanał zaprojektowany wg motto producenta „Great British Sound”.
CXA81 oferuje kilka nowych funkcji w stosunku do swojego poprzednika, w tym znakomity przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre ES9016K2M, ulepszone wejście USB obsługujące jakość 32-bit/384kHz i DSD256 oraz zintegrowany odbiornik Bluetooth aptX HD, umożliwiający strumieniowanie z ich urządzenie mobilne bezpośrednio do wzmacniacza w jakości do 24 bitów i 48 kHz. W nowym modelu znacznie poprawiono jakość dźwięku poprzez zmianę większości wzmacniaczy operacyjnych na ścieżce sygnału oraz modernizując kondensatory zarówno w części przedwzmacniacza, jak i mocy.
Dane techniczne:
Moc 2x80W przy 8 ohm
iEAST SoundStream Pro M30
IEAST Stream Pro pozwala na słuchanie muzyki poprzez strumieniowy przekaz w swoich pomieszczeniach. Pliką mogą być odtwarzane bezpośrednio z telefonu, NAS(Synology, Qnap, itp), dysku twardego który został udostępniony w sieci, dysku podłączone przez złącze USB; WebRadio lub jakikolwiek inny DLNA/AirPlay/UPnP. Komunikacja odbywa się zarówno bezprzewodowo (Wi-Fi) jak i przewodowo (Gniazdo Ethernet, USB oraz Jack Stereo 3,5mm)
iEAST SoundStream Pro wyposażony został w audiofilskie komponenty jak dobrze znany w świecie audio DAC ESS Sabre ES9023.
Strem Pro kompatybilny jest z szeroką gamą aplikacji do streamingu muzyki jakich jak: Spotify, Tidal; iTunes, Deezer, Muzyka Google Play, Youtube. Istnieję możliwość odtwarzania bezpośrednio przez aplikacje "iEAST Play" oraz poprzez AirPlay.
Stream Pro podobnie jak i pozostałe produkty z asortymentu iEAST, jest wyposażony w API które pozwala mu sterowanie nim poprzez automatykę inteligentnego domu bądź aplikacji firm trzecich.
Nie zabrakło także aplikacji mobilnej "iEAST Play" dostępnej na Android i iOS. Aplikacja pozwala nam na sterowanie muzyką, produktami firmy iEAST oraz obsługę funkcji multi-room. Funkcja Multi-Room synchronizuje produkty iEAST tak, aby muzyka była odtwarzana na każdym urządzeniu iEAST w tym samym czasie. Muzyka będzie idealnie zsynchronizowana, tak że przechodząc do innego pokoju nie usłyszymy żadnej zmiany. Stwórz identyczne zestawy z funkcją multi-room albo niech Cię poniesie wyobraźnia i stwórz do każdego pokoju inny zestaw muzyczny. Można w tym trybie używać do kilkudziesięciu urządzeń iEAST.
Najważniejsze cechy:
HiFi Sabre ES9023 z Time Domain Jitter Eliminator i technologią Hyperstream
Multi-room : Ta sama muzyka ze wszystkich głośników lub zupełnie inny dla każdego zestawu.
Wsparcie dla protokołu AirPlay / DLNA / UPNP
Obsługa iTunes z MAC oraz Windows
Obsługa przez smartphone, tablet, komputer, NAS i UPNP
Pilot do wygodniejszej obsługi urządzenia
Zoptymalizowany algorytm dźwięku, aby zapewnić stabilne odtwarzanie muzyki.
Duży wybór usług strumieniowych jak Spotify, Tidal, TTPOD, QQmusic, Douban. Wkrótce: Qobus / Deezer / Muzyka Google i wiele innych.
Radio internetowe: Pandora/ Tunein / iHeartRadio / Ximalaya / QingTingFM
Komplet wyjść/wejść: Wyjście Stereo, Optyczne, LAN, WiFi, WPIS, USB
Darmowa aplikacja "iEAST Play" na system Android oraz iOS
Złącze USB, które pozwala na podłączenie pamięci przenośnej czy dysku twardego.
Aktualizacja oprogramowania
Dac: Sabre ESS ES9023
Wifi: IEE 802.11 b / g / n
Częstotliwość WiFi: 2,4GHz (150Mbps max)
Wyjście optyczne: Wolfson 8805
Częstotliwość próbkowania: Do 24 bit / 192kHz (DLNA / UPNP- odbiór)
SPDIF: Toslink (16bit / 44kHz), optyczne wyjście
Zakres dynamiczny: 98dB
THD+N: -85dB
Stosunek sygnału do szumu: 112dB
Formaty audio: APE, FLAC, WAV, Apple Lossless (ALAC), MP3
Wymiary: 85 X 85 X 25mm
Waga: 350g

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju