Pro-Ject Debut Carbon Evo - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent lub rabat

  • szt.
  • Cena netto: 2 073,17 zł / szt. 2 550,00 zł / szt.

Pro-Ject Debut Carbon Evo gramofon

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: Połysk - czarny, biały, czerwony. Satyna - czarny, biały, zielony, niebieski żółty. Okleina - orzech.
Przy składaniu zamówienia proszę podać wybrany kolor w koszyku w rubryce uwagi

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

Pro-Ject Debut Carbon Evo gramofon

Czas na ewolucję. Wzięliśmy nasz najpopularniejszy projekt gramofonu i ulepszyli go pod każdym względem. Rezultatem jest niesamowicie dopracowany produkt. Debut Carbon EVO skupia się na podstawowych aspektach, które sprawiają, że gramofon brzmi świetnie. Technicznie poprawny projekt - fachowe wykonanie – produkowany ręcznie w UE. Ten gramofon jest zbudowany tak, aby służyć Ci przez całe życie!
W projekcie Debut Carbon EVO nie znajdziesz żadnego widocznego przycisku, przełącznika ani nadruku na bazie. Zapewnia to luksusową estetykę. Przełącznik zmiany prędkości został przeniesiony na spód bazy, aby zachować czysty wygląd, z którego od lat znany jest projekt Debuta. Debut Carbon EVO jest gramofonem ponadczasowym, oferując tradycyjne czarne, białe i czerwone wykończenia o wysokim połysku lub naszą legendarną okleinę z prawdziwego drewna orzechowego. Całkowicie nowe, unikalne i wyznaczające trendy są pięknie zrealizowane satynowe wykończenia w 5 różnych wariantach.
Przeprojektowane zawieszenie silnika
W projekcie Debut Carbon EVO wykorzystaliśmy technologie i rozwiązania zawieszenia i tłumienia silnika gramofonu, które są znane z wyższych modeli marki. Właśnie doświadczenie nabyte na przestrzeni lat pozwala na prawdziwą ewolucję. Zaawansowane tłumienie TPE i konstrukcje wielowarstwowe o dużej masie dały podstawy dla nowego silnika i zawieszenia w Debut Carbon EVO.
Stabilne ustawienie gramofonu
Nasz nowy Debut Carbon EVO nie tylko świetnie wygląda - zawsze stoi idealnie wypoziomowany. Wykorzystuje 3 wytrzymałe metalowe nóżki z regulacją wysokości, aby zapewnić optymalne i stabilne ustawienie na każdej powierzchni.
Kontrola prędkości odtwarzania
Oprócz możliwości łatwej zmiany prędkości odtwarzania za pomocą jednego przycisku, prędkość odtwarzania jest sterowana elektronicznie z najwyższą precyzją, co zapewnia uzyskanie najbardziej dokładnej i stabilnej prędkości.
Wytłumienie wewnętrzne
Talerz stosowany w poprzedniej wersji gramofonu był metalowy i cięższy od konkurencyjnych projektów dostępnych na ryku. Jednak metalowe talerze z natury mają wadę: rezonans. Zastosowana technologia TPE (termoplastyczny elastomer) pomaga teraz całkowicie wytłumić rezonans, a także zwiększa wagę do 1,7 kg. Ponieważ wkład z TPE jest zamontowany po wewnętrznej stronie obrzeża talerza, porusza się on z energią prawie jak w kole zamachowym. Rezultatem jest jeszcze cichsza, bezgłośna i stabilna praca talerza.
33/45/78 RPM
Przełącznik prędkości jest umieszczony pod spodem gramofonu, pozwala na łatwą zmianę prędkości obrotowej.
Ortofon 2M Red
2M-Red to uniwersalna wkładka, która zapewnia otwarte, dynamiczne i lekkie brzmienie.
Ramię 8,6” cala
Debut Carbon EVO posiada sprawdzone, jednoczęściowe ramię z plecionki włókna węglowego. Długość ramienia jest 8.6”. Super sztywne, ale lekkie ramię zapewnia niesamowitą jakość dźwięku z przekonującą sceną dźwiękową.
Wyjście
Pozłacane gniazda RCA. Gniazda pozwalają na użycie dowolnego przewodu gramofonowego, który wybierzesz wg własnych preferencji.
Kabel gramofonowy
Aby zagwarantować idealne połączenie ze wzmacniaczem, w pudełku znajdziesz wysokiej jakości kabel RCA. Nasz Connect it E to kabel pół-zbalansowany o niskiej pojemności i doskonałym ekranowaniu.
Specyfikacja techniczna:
Prędkość nominalna 33/45 r.p.m., (78 r.p.m. opcjonalnie)
Kołysanie obrotów 33: ±0.50% 45: ±0.60%
Wow and flutter 33: ±0.17% 45: ±0.15%
Poziom sygnału do szumu 68dB
Efektywna masa ramienia 6g
Efektywna długość ranienia 8.6 " (218.5mm)
Overhang 18,5mm
Pobór mocy 4W/0W w trybie czuwania
Zasilanie 15V / 0 – 0.8mA DC
Wymiary (SxWxG) 415 x 118 x 320 mm, przy otwartej pokrywie 415 x 365 x 405 mm
Waga 5,6kg