SVS PB-1000 + KABEL - TRANSPORT GRATIS - 10 rat 0 procent - PROMOCJA CZARNY MIESIĄC

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SVS
  • Dostępność: Dostępny w magazynie Dostępny w magazynie
    Czas realizacji: Dostępne 1-3 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 1 787,80 zł / szt. 2 199,00 zł / szt.

SVS PB-1000 subwoofer

Możliwość zakupu na 10 rat 0%
Kolor: czarny

Kabel do subwoofera In-akustik STAR Y-SUB 3m GRATIS !!!

PROMOCJA CZARNY MIESIĄC

Polska gwarancja: 60 miesięcy
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

SVS PB-1000 subwoofer
Subwoofer PB-1000 to produkt amerykańskiej firmy SVS uchodzącej za specjalistów w dziedzinie basu. Oparty jest na konstrukcji otwartej bass refleks i dedykowany głównie dla użytkowników kina domowego. Oczywiście poradzi sobie także w muzyce, jednak w porównaniu do jego wersji z obudową zamkniętą bas jest wolniejszy i przeciągnięty co jest pożądane bardziej w filmach niż przy odsłuchu muzycznym. Dzięki konstrukcji z tunelem na przedniej ściance, bas schodzi niżej niż w jego odpowiedniku z symbolem SB-1000 i sięga imponujących 19 Hz. Jest tak pomimo zastosowania przetwornika o mniejszych wymiarach bo 10 cali czyli około 25 cm. Ma on ferrytowe podwójne magnesy i niezwykle sztywna i lekką membranę co zapewnia odpowiednio wysoką jakość i czystość niskich częstotliwości. Głośnik napędzany jest bardzo wydajnym wzmacniaczem w klasie D o mocy ciągłej 300W. Wspomagany on jest zaawansowanym procesorem DSP co pozwala na niezrównaną kontrolę pracy urządzenia na każdym poziomie głośności. Tylna ściana bogata jest w złącza różnego rodzaju, w tym także wejścia wysokonapięciowe zapewniające możliwość spasowania subwoofera z niemal każdym systemem audio, nawet takim nie posiadającym typowego wyjścia sub. Obudowa została wykończona stylową sztuczną okleiną z czarnego jesionu. Narożniki delikatnie zaokrąglono nadając całej konstrukcji nutkę elegancji.
Podsumowując SVS PB-1000 to jedna z najlepszych propozycji subwooferów poniżej 3 tysięcy złotych obecnych na rynku. Dzięki swojej niewielkiej kubaturze ulokowanie go w pomieszczeniu nie stanowi najmniejszego problemu a jakość basu jaki prezentuje spokojnie może konkurować z urządzeniami ze znacznie wyższej półki cenowej.
Dane techniczne SVS PB-1000
subwoofer aktywny
system otwarty bass-reflex
średnica głośnika niskotonowego: 1x 254 mm (10") z lekką membraną o długim skoku
przesunięcie fazy: regulowane w zakresie od 0 do 180°
pasmo przenoszenia: 19-270 Hz
automatyczne włączanie i wyłączanie
moc ciągła: 300 W
moc maksymalna: 720 W
wymiary: 381x 493x 480 mm
ciężar: 20,7 kg