SVS PB-1000 - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent lub rabat

  • szt.
  • 2 499,00 zł / szt.

SVS PB-1000 subwoofer

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: czarny

Polska gwarancja 60 miesięcy
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

SVS PB-1000 subwoofer

PB-1000 jest subwooferem o konstrukcji bass-reflex. Wprowadzi nową jakość do Twojego domowego systemu audio. Sprawdzi się zarówno w kinie domowym jak i w odsłuchu stereo. Zachowując kompaktowe gabaryty i zarazem klasyczny wygląd inżynierowie firmy SVS zbudowali niezwykle mocny subwoofer. Mimo skromnych wymiarów głośnik charakteryzuje się silnym i głębokim basem. Elegancki wygląd sprawia, że dopasujesz go do każdego pomieszczenia. a dzięki 12-calowemu przetwornikowi z przodu i wzmacniaczowi o mocy 300 W RMS, zasila pomieszczenie głębokim, niewymuszonym i wyraźnym basem.
Małe obudowy subwooferów nie sprzyjają dużym efektom basowym, co stanowiło wyzwanie dla inżynierów SVS przy projektowaniu PB-1000 i jego kompaktowej obudowy. Nie chcąc rezygnować z wydajności kosztem przyjaznego wyglądu, inżynierowie SVS wyrzucili z góry przyjęte założenia, aby zaprojektować subwoofer o masywnej mocy wyjściowej i niskiej częstotliwości granicznej, szczególnie w stosunku do jego wielkości i ceny. Wszystko to bez poświęcania dokładności, szczegółów i muzykalności.
SVS upakował w PB-1000 10-calowy przetwornik, z dwoma wysokojakościowymi magnesami ferrytowymi i zoptymalizowaną technologią silnika wewnętrznego FEA, zapewniającą wysoką moc i ekstremalnie niskie zniekształcenia. Lekki materiał stożka przetwornika o długim skoku odtwarza subtelne dźwięki i potężne efekty niskotonowe z maksymalnym realizmem. Wytrzymałe gumowe zawieszenie zapewnia długotrwałą wydajność, nawet gdy subwoofer jest przez dłuższy czas zmuszany do pracy w granicach możliwości, dzięki czemu PB-1000 jest idealną opcją dla poważnych miłośników muzyki lub kina domowego.
PB-1000 jest sterowany przez zintegrowany wzmacniacz SVS Sledge STA-300D z wyrafinowanym układem DSP doskonale dopasowanym do unikalnej konfiguracji przetwornika i obudowy, a także krzywa korekcji zoptymalizowana jest pod kątem zwiększonej odpowiedzi przejściowej i wzmocnienia pomieszczenia. Wzmacniacz Sledge STA-300D utrzymuje precyzyjną kontrolę subwoofera na wszystkich poziomach głośności, dzięki czemu można słuchać muzyki bez zniekształceń. Zaawansowany procesor DSP pozwala również na precyzyjne dostrojenie odtwarzania dźwięku oraz łatwą konfigurację i integrację z każdym zestawem kina domowego lub stereo.
Specyfikacja techniczna:
Głośnik basowy 10" (25,4cm)
Automatyczny stand-by
Regulacja fazy 0/180
Pasmo przenoszenia 19-270 Hz +/- 3 dB
Moc wyjściowa 300 W (RMS) / 700 W (szczytowa)
Konstrukcja Otwarta
Wymiary 38,1 x 49,3 x 48,0 cm
Waga 20,7 kg