SVS SB-16 Ultra - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent lub rabat

  • szt.
  • 11 499,00 zł / szt.

SVS SB-16 Ultra subwoofer

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: czarny mat, czarny połysk
Przy składaniu zamówienia proszę podać wybrany kolor w koszyku w rubryce uwagi

Polska gwarancja 60 miesięcy
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

SVS SB-16 Ultra subwoofer

SB16 wyposażony jest w masywny głośnik 16” z zadziwiającą nawijaną krawędziowo cewką 8”, potężny wzmacniacz oferujący 1500W mocy ciągłej i ponad 5000W mocy szczytowej oparty na tranzystorach MOSFET oraz innowacyjne sterowanie procesorem DSP i zaawansowaną aplikację na smartfony pozwalającą na wykorzystanie zestawów własnych ustawień. To najlepszy zamknięty subwoofer na rynku.
Jeden subwoofer lepszy od wszystkich
Podstawą każdego etapu rozwoju SB-16 była głębokie i przepełnione pasją dążenie do uzyskania jak najlepszego basu i inżynieryjnej perfekcji. Nowoczesne technologie, precyzyjne projektowanie i ekstremalnie ciężkie testy w pomieszczeniach odsłuchowych i laboratoriach pozwoliły firmie SVS uzyskać niezrównane rozciągnięcie niskich częstotliwości i mocy basu przy jednoczesnym utrzymaniu jego precyzji i artykulacji. SVS SB-16, kulminacja naszych osiągnięć technicznych, oferuje niezrównany bas. To największy innowacyjny krok w przód od czasu powstania pierwszych subwooferów.
Mistrzowska inżynieria: trzy zmieniające reguły gry innowacyjne rozwiązania dla subwooferów
Już jedna z wymienionych innowacji postawiłaby subwoofer SB-16 na podium każdego zestawienia. Jednoczesne wprowadzenie wszystkich trzech rozwiązań toruje urządzeniu SVS SB16 drogę do panteonu najlepszych konstrukcji audio.
Potężny nowy głośnik o średnicy 16” z niespotykaną wcześniej nawijaną krawędziowo cewką 8”
Kiedy projektowaliśmy największy i najmocniejszy głośnik jaki kiedykolwiek zastosowano w subwooferze SVS, najważniejsze było dla nas osiągnięcie wysokiego poziomu precyzji i dokładności, z których znane są nasze konstrukcje. Aby nowy głośnik 16” mógł swobodnie poradzić sobie z oddaniem odpowiedniej mocy, SVS zaprojektował masywną, nawijaną krawędziowo cewkę 8”. To największa cewka zastosowana do tej pory w segmencie konsumenckim. Ta innowacyjna konstrukcja pozwala utrzymać zniekształcenia na poziomie minimalnym – nawet przy rekordowych poziomach głośności. Z racji ograniczeń konstrukcyjnych, duże głośniki są trudniejsze do kontrolowania. Olbrzymia cewka pozwala na uzyskanie precyzyjnego sterowania ruchem membrany. Rezultatem jest doskonałe rozciągnięcie niskich częstotliwości z ich dokładnym odwzorowaniem i dużą szybkością transjentów. Membraną poruszają cztery toroidalne ferrytowe magnesy – najcięższe spośród stosowanych w konsumenckich subwooferach. Generują one pole magnetyczne niespotykanej mocy, co pozwala uzyskać duży skok membrany (78mm szczyt/szczyt) oraz wysoki poziom głośności. Membrana średnicy 16” zbudowana jest z lekkiego, ale bardzo sztywnego kompozytu włókno szklane/żywica o optymalnym stosunku sztywności do masy. Pozwala ona poruszać olbrzymie masy powietrza bez jakichkolwiek zniekształceń.
Potężny wzmacniacz z tranzystorami MOSFET osiągający 1500W mocy ciągłej i 5000W mocy szczytowej
Na pokładzie subwoofera PB16 znajduje się wzmacniacz Sledge STA-1500D wyposażony w wydajne tranzystory MOSFET (64A, 200V) zapewniające moc odpowiednią do uzyskania najwyższego ciśnienia akustycznego. Tranzystory MOSFET w dyskretnym stopniu wyjściowym pozwalają szesnastocalowej membranie osiągać szczyty możliwości. Wzmacniacz ten oferuje wyjątkowo precyzyjne sterowanie pracą membrany, znacznie przewyższając możliwości wzmacniaczy klasy D stosowanych w większości przez konkurencję. Najwyższa moc musi jednak być poddana absolutnej kontroli. Aby osiągnąć jak najlepsze brzmienie nawet przy najwyższych poziomach głośności, w subwooferze SB16 zastosowaliśmy najbardziej zaawansowane na rynku procesory DSP Analog Devices 50MHz z filtrowaniem 56-bitowym. Dzięki temu dźwięki o właściwej częstości są emitowane we właściwym czasie i z właściwą mocą.
Najnowocześniejsza sterowanie pracą subwoofera i zarządzanie basem – rewolucyjna aplikacja na smarftony Apple i Android
Kompatybilna z systemami operacyjnymi Apple i Android aplikacja sterująca nowymi urządzeniami serii 16, jest najbardziej zaawansowaną aplikacją kontrolną subwooferów, jaką kiedykolwiek napisano. Pozwala ona uwolnić pełnię możliwości naszych najlepszych konstrukcji. Nowa aplikacja SVS steruje wszystkimi funkcjami procesora DSP i pozwala na łatwe zapamiętanie zestawów własnych ustawień użytkownika. Korzystanie z naszej aplikacji to najłatwiejszy sposób dokładnego strojenia basu schodzącego poniżej 16Hz – możesz to zrobić z pozycji własnego fotela odsłuchowego. Dwustronna wymiana informacji z subwooferem umożliwia prezentację ustawień w czasie rzeczywistym – na ekranie smartfona oraz wyświetlaczu urządzenia. Zaś łączność za pomocą protokołu Bluetooth pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem. Możliwe jest również stosowanie pilota działającego w podczerwieni i korzystanie z intuicyjnego panela sterującego.
Specyfikacja techniczna:
Zaawansowany procesor DSP firmy Analog Devices, pełna kontrola nad basem
16 calowy głośnik o długim skoku membrany – legendarna moc i precyzja SVS
Aplikacja umożliwiająca sterowanie subwooferem i procesorem DSP (Android i iOs)
Łączność bluetooth do sterowania subwooferem znajdującym się poza zasięgiem wzroku
Automatyczny stand-by
Pasmo przenoszenia: 19 Hz - 310 Hz +/- 3 db
Moc wyjściowa: 1500W (RMS) / 5000 W (szczytowa)
Konstrukcja: Zamknięta
Wymiary: 49,5 x 51,0 x 50,8 cm
Waga: 54,9 kg