Taga HTA-2000B v.2 - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent lub rabat

  • szt.
  • Cena netto: 4 877,24 zł / szt. 5 999,00 zł / szt.

Taga HTA-2000B v.2 wzmacniacz

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: czarny, srebrny
Przy składaniu zamówienia proszę podać wybrany kolor w koszyku w rubryce uwagi

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

Taga HTA-2000B v.2 wzmacniacz

TAGA Harmony HTA-2000B v. 2 jest 150-watowym hybrydowym zintegrowanym wzmacniaczem klasy high-end wykorzystującym lampy 12AX7 w sekcji przedwzmacniacza z katodowym obwodem wzmocnienia, oraz układ SRPP w oparciu o 12AU7 SRPP w drugim stopniu wzmocnienia. To rozwiązanie zapewnia bardzo ciepły, liniowy i wciągający dźwięk cechujący się również dynamiczną prezentacją.
Wysokiej wydajności lampy, precyzyjne wysokonapięciowe tranzystorowe hybrydowe zasilanie zapewniają napięciową stabilizację i bardzo niski prąd tętniący z sieci. Efektem jest bardziej naturalny i świeży dźwięk z głęboką wielowymiarową sceną dźwiękową.
Wysokiej mocy tranzystory pracujące w obwodzie 0dB prądowego wzmocnienia odkrywają więcej szczegółów muzyki, oferując dodatkową czystą energię i więcej dynamiki, co pozwala wysterować bardzo wymagające głośniki.
Obwód lampowy połączony krzyżowo z audiofilskiej klasy kondensatorami MKP zapewnia stabilność odtwarzania poprawiając tonalność oraz głębię brzmienia.
Audiofilskiej klasy japoński potencjometr głośności ALPS zapewnia minimalne szumy i przesłuchy międzykanałowe oraz oferuje doskonałą i precyzyjną obsługę jak również ogranicza błędy międzykanałowe.
Powiększony aluminiowy system radiatorów pomaga rozpraszać tworzące się wewnątrz ciepło oraz pozwala na długotrwałą pracę wzmacniacza przy wysokich poziomach głośności z ograniczonymi zniekształceniami.
Pozłacane terminale głośnikowe klasy high-end oferują praktycznie bezstratną transmisję sygnału audio do głośników.
Wejścia analogowe RCA z wysokiej klasy mosiądzu mogą pomieścić do 3 urządzeń stereofonicznych, w tym gramofon (obydwie wkładki MM i MC), dzięki czemu jest możliwe słuchanie muzyki ze swoich ulubionych płyt winylowych.
Możesz podłączyć szereg urządzeń cyfrowych, a wbudowany przetwornik DAC wysokiej rozdzielczości 32bit / 384 kHz zapewni zawsze najlepszą jakość dźwięku. Wejście USB DAC jest doskonałym wyborem dla odtwarzania muzyki cyfrowej prosto z komputera, serwerów muzycznych czy kompatybilnych smartfonów.
HTA-2000B v.2 jest idealnym towarzyszem dla urządzeń mobilnych – umożliwia przesyłanie muzyki z smartfonów, tabletów i komputerów kompatybilnych z Bluetooth®.
Dla tych, którzy wolą słuchać muzyki dyskretniej wyposażyliśmy HTA-2000B v. 2 w high-endowy przedwzmacniacz słuchawek.
Wyjście przedwzmacniacza jest dedykowane dla opcjonalnego zewnętrznego wzmacniacza lub zasilania subwooferów i głośników.
Ulepszona wersja HTA-2000B v.2 (2018) posiada regulację basów / tonów wysokich i przycisk DIRECT.
Co to oznacza i dlaczego TAGA Harmony stosuje rozwiązanie hybrydowe?
Hybryda oznacza połączenie dwóch różnych technik tworzenia wzmacniaczy w jednym urządzeniu: świata lamp i świata tranzystorów.
Wzmacniacze TAGA Harmony wykorzystują lampy w sekcji przedwzmacniacza, natomiast tranzystory w końcówce mocy. Pozwala to uzyskać lampowy, miękki i analogowy charakter brzmienia oraz jednocześnie zagwarantować dużą dynamikę i moc, jaką dają tranzystory, co jest zazwyczaj słabą stroną czysto lampowych konstrukcji.
Brzmienie hybrydowych wzmacniaczy TAGA Harmony jest nie tylko jedwabiste i plastyczne ale jednocześnie silne i dynamiczne. Poza tym wzmacniacze hybrydowe w porównaniu z wzmacniaczami lampowymi łatwiej radzą sobie z poprawnym wysterowaniem różnych zestawów głośnikowych.
Należy pamiętać, że wzmacniacz hybrydowy, zanim zacznie grać w pełni swoich możliwości po włączeniu, wymaga pewnego czasu na wygrzanie lamp – zazwyczaj jest to od 5 do 15 minut w zależności od modelu i temperatury otoczenia.
Typ / Konstrukcja Wzmacniacz hybrydowy Klasa A/B
Lampy 2 x 12AX7 2 x 12AU7
Liczba kanałów 2
Moc wyjściowa na kanał / impedancja 2 x 150W, 8ohm
Przetwornik Cyfrowo-Analogowy DAC (Asynchronicznie 32bit / 384kHz, TI PCM-5100)
Łączność bezprzewodowa Bluetooth® v4.0
Złącza wejściowe cyfrowe 1 x Optyczne 1 x USB
Złącza wejściowe analogowe 1 x LINE, CD 1 x Phono (MM/MC): • Impedancja wejściowa: 47Kohms/120pF | 100ohms/120pF • Napięcie wyjściowe 300mV @ 1kHz – 3mV (MM) 0.3mV(MC) • SNR 83dB | 70dB
Złącza wyjściowe analogowe 1 x RCA Pre-Out
Pasmo przenoszenia 20Hz - 20kHz (±0.5dB) THD <0.1% | <0.1%
Stosunek sygnał-szum 90dB
Funkcje / wyposażenie Antena Bluetooth® Pilot zdalnej kontroli Baterie 2 x AAA Kabel zasilania Dimmer - podświetlenie okna lamp (on/off) Tryb DIRECT Regulacja: Basów 100Hz ±8dB Tonów wysokich 10kHz ±10dB
Zużycie energii 450W (230V 50Hz)
Wymiary (W x S x G) 14.2 x 43 x 38 cm
Waga 16.5 kg / szt.