Taga HTA-800 - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent lub rabat

  • szt.
  • Cena netto: 1 625,20 zł / szt. 1 999,00 zł / szt.

Taga HTA-800 wzmacniacz

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: czarny

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

Taga HTA-800 wzmacniacz

HTA-800 to wysokiej jakości zintegrowany hybrydowy wzmacniacz o mocy 50W / 8ohm, oparty na dwóch lampach 6N3 w sekcji przedwzmacniacza oraz czterech tranzystorów firmy Toshiba na wyjściu. Przy tym wszystkim nadal pozostaje ekonomicznym rozwiązaniem i zapewnia bardzo ciepły, liniowy i wciągający dźwięk cechujący się również dynamiczną prezentacją.
Wysokiej jakości lampy i mocny toroidalny 200W transformator dostarczają stabilną, ciągłą i natychmiastową moc w każdym poziomie głośności.
Potencjometr głośności marki ALPS o audiofilskiej jakości zapewnia zminimalizowane zakłócenia i przesłuchy oraz doskonale ogranicza błędy między kanałami.
Audiofilskiej klasy kondensatory WIMA zapewniają stabilne odtwarzanie dźwięku poprawiając barwę i głębokość sceny muzycznej.
Pozłacane terminale głośnikowe klasy high-end oferują praktycznie bezstratną transmisję sygnału audio do kolumn głośnikowych.
Wejścia analogowe RCA z obrabianego maszynowo mosiądzu obsługują do 4 urządzeń stereofonicznych, w tym gramofon (z wkładką MM), dzięki czemu jest możliwe słuchanie muzyki z ulubionych płyt winylowych.
Możesz podłączyć szereg urządzeń cyfrowych, a wbudowany przetwornik DAC wysokiej rozdzielczości 24bit / 192kHz zapewni zawsze najlepszą jakość dźwięku.
Dla dyskretnego słuchania muzyki wyposażyliśmy HTA-800 w high-endowy przedwzmacniacz słuchawkowy.
Wyjście przedwzmacniacza jest dedykowane dla opcjonalnego zewnętrznego wzmacniacza lub subwoofera i aktywnych kolumn głośnikowych.
Odłączalny kabel zasilania IEC pozwala na ulepszenie systemu poprzez użycie kabla audiofilskiej jakości w dowolnym momencie.
HTA-800 to wspaniała mieszanka analogowego, lampowego dźwięku i mocy tranzystorów - wszystko by dać Ci najlepszy dźwięk przy rozsądnej cenie!
Wzmacniacz hybrydowy (hybryda)
Co to oznacza i dlaczego TAGA Harmony stosuje rozwiązanie hybrydowe?
Hybryda oznacza połączenie dwóch różnych technik tworzenia wzmacniaczy w jednym urządzeniu: świata lamp i świata tranzystorów.
Wzmacniacze TAGA Harmony wykorzystują lampy w sekcji przedwzmacniacza, natomiast tranzystory w końcówce mocy. Pozwala to uzyskać lampowy, miękki i analogowy charakter brzmienia oraz jednocześnie zagwarantować dużą dynamikę i moc, jaką dają tranzystory, co jest zazwyczaj słabą stroną czysto lampowych konstrukcji.
Brzmienie hybrydowych wzmacniaczy TAGA Harmony jest nie tylko jedwabiste i plastyczne ale jednocześnie silne i dynamiczne. Poza tym wzmacniacze hybrydowe w porównaniu z wzmacniaczami lampowymi łatwiej radzą sobie z poprawnym wysterowaniem różnych zestawów głośnikowych.
Należy pamiętać, że wzmacniacz hybrydowy, zanim zacznie grać w pełni swoich możliwości po włączeniu, wymaga pewnego czasu na wygrzanie lamp – zazwyczaj jest to od 5 do 15 minut w zależności od modelu i temperatury otoczenia.
Typ / Konstrukcja Wzmacniacz hybrydowy
Lampy 2 x 6N3
Moc wyjściowa na kanał / impedancja 2 x 60W 4ohm 2 x 50W 8ohm Klasa A/B
Przetwornik Cyfrowo-Analogowy 24bit / 192kHz Cirrus Logic CS4344
Złącza wejściowe cyfrowe 1 x Optyczne 1 x Koaksjalne
Złącza wejściowe analogowe 1 x RCA Stereo (CD, Line, AUX) 1 x Phono (MM) • Impedancja wejściowa 47KOhms/120pF • Wzmocnienie 40dB • Czułość wejściowa: 5mV @ 1kHz • THD <0.5% • Stosunek sygnał-szum 72dB
Złącza wyjściowe analogowe 1 x RCA Pre-Out 1 x słuchawkowe: • Impedancja 16Ω • Moc wyjściowa 150mW
Pasmo przenoszenia 20Hz - 20kHz (±0.5dB)
Stosunek sygnał-szum 75dB
Funkcje / wyposażenie Dimmer - podświetlenie okna lamp Tryb: Direct, Loudness Regulacja: Basów 100Hz ±8dB Tonów wysokich 10kHz ±8dB Aluminiowy pilot zdalnej kontroli Wymienny kabel zasilania IEC
Zużycie energii 220-230V 50/60Hz, 200W
Wymiary (W x S x G) 10.9 x 43 x 32 cm
Waga 8.1 kg / szt.