TEAC AD-850-B - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent lub rabat

  • szt.
  • Cena netto: 1 787,80 zł / szt. 2 199,00 zł / szt.

TEAC AD-850-B odtwarzacz

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: czarny

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

TEAC AD-850-B odtwarzacz

Magnetofon i odtwarzacz CD w jednym urządzeniu. Ten połączony model obsługuje również nagrywanie i odtwarzanie za pomocą dysków flash USB dla łącznie trzech typów nośników. Wbudowane gniazdo wejściowe mikrofonu pozwala również cieszyć się karaoke z podkładem muzycznym odtwarzanym z płyty CD, kasety lub pamięci flash USB. Możesz także miksować dźwięk z wejścia mikrofonowego i nagrywać go na kasetę lub pamięć flash USB. * 1
Obsługiwane są różne kombinacje nagrywania, w tym nagrywanie z kasety, płyty CD, wejścia zewnętrznego lub mikrofonu na pamięć flash USB (jako plik MP3), a także nagrywanie z płyty CD, pamięci flash USB (plik MP3) , wejście mikrofonowe lub wejście zewnętrzne na kasetę * 1. Rozszerzony timer * 2funkcje obejmują nagrywanie i odtwarzanie kaset, a także odtwarzanie płyt CD i pamięci flash USB.
Różne tryby odtwarzania obejmują odtwarzanie programowane, powtarzane i losowe z płyt CD i pamięci flash USB. Ten mechanizm kasety jest dwugłowicowy, jednokierunkowy i obsługuje taśmy kasetowe w pozycjach normalnych, chromowanych i metalowych (tylko odtwarzanie). Model ten oferuje kluczowe funkcje, w tym odtwarzanie z kontrolą wysokości dźwięku (zakres regulacji +/- 10%).
1 Dźwięku mikrofonu nie można nagrać podczas nagrywania z płyty CD na pamięć flash USB.
2 Timer należy zakupić osobno.
Obsługiwane nagrywanie i odtwarzanie z dysku flash USB
Oprócz nagrywania z płyt CD, kaset magnetofonowych i zewnętrznych urządzeń wejściowych na dyski flash USB (jako pliki MP3), na kasety można również nagrywać płyty CD, pliki MP3 na dyskach flash USB i zewnętrznych urządzeniach wejściowych. Nagrane pliki zostaną zapisane w automatycznie generowanych folderach według źródła (CD, LINE lub TAPE) na pendrive'ach USB, umożliwiając łatwą konwersję cyfrowo-analogową bez komputera.
Wbudowane wejście mikrofonowe
Gniazdo wejściowe mikrofonu jest wbudowane z przodu urządzenia. Oczywiście możesz nagrywać mikrofon podłączony do tego urządzenia samodzielnie. Możesz także miksować sygnał mikrofonu podczas odtwarzania i nagrywania płyt CD, kaset i dysków flash USB.
Dźwięku mikrofonu nie można nagrać podczas nagrywania z płyty CD na pamięć flash USB.
Efekt echa
Do dźwięku z mikrofonu podłączonego do tego urządzenia można dodać echo. Za pomocą przełącznika na panelu przednim można ustawić efekt na dwóch poziomach lub go wyłączyć. Dzięki AD-850 i mikrofonowi możesz z łatwością korzystać z karaoke.
Będziesz także potrzebował oddzielnego wzmacniacza i głośników do karaoke.
Objaśnienie echa
To dodaje pogłosu do oryginalnego dźwięku. Oryginalny dźwięk jest powtarzany z różnym opóźnieniem i tłumieniem w czasie, aby uzyskać prawie naturalny pogłos, podobny do tego, jaki można usłyszeć w sali lub w studiu.
Magnetofon kasetowy posiada wszystkie kluczowe funkcje
Magnetofon kasetowy wykorzystuje konstrukcję dwugłowicową jednokierunkową do nagrywania i odtwarzania. Obsługuje kasety, które używają formuł / pozycji normalnych, chromowanych i metalowych (tylko do odtwarzania). Model ten zapewnia wszystkie kluczowe funkcje, w tym kontrolę wysokości dźwięku z zakresem regulacji +/- 10% oraz nagrywanie i odtwarzanie z timerem.
Odtwarzacz CD obsługuje płyty CD-R / RW i odtwarzanie plików MP3
Oprócz płyt audio CD odtwarzacz CD może odtwarzać płyty CD-R / RW zawierające pliki MP3. Podczas odtwarzania MP3 wyświetlane są informacje, w tym tagi ID3 i nazwy plików *. Różne tryby odtwarzania obejmują program, odtwarzanie losowe i powtarzanie (jedna ścieżka, wszystkie ścieżki lub program).
Wyświetlanie nazwy pliku obsługuje angielskie litery i cyfry o połowie szerokości (znaki jednobajtowe). Nazwy zawierające znaki o pełnej szerokości (znaki dwubajtowe), w tym nazwy japońskie, nie mogą być wyświetlane poprawnie.
Rozbudowane funkcje nagrywania i odtwarzania w pamięci flash USB
Funkcji powtarzania odtwarzania można używać razem z różnymi innymi trybami odtwarzania, w tym ciągłym, losowym i programowym. Zsynchronizowana funkcja startu, która automatycznie uruchamia odtwarzanie źródła dźwięku (CD lub TAPE), sprawia, że ​​nagrywanie na dyskach flash USB jest znacznie prostsze.
Wygodna funkcja timera
Timer może być użyty do rozpoczęcia nagrywania i odtwarzania kasety, a także odtwarzania płyt CD i pamięci flash USB.
Timer należy zakupić osobno.
Parametry magnetofonu:
System gąsienic: 4-ścieżkowe 2-kanałowe stereo
Rodzaj taśmy: C-46 / C-60 / C-90
Prędkość taśmy: 4,76 cm / sek
Kontrola wysokości dźwięku około +/- 10% (tylko odtwarzanie)
Wow i trzepotanie 0,25% (W.RMS)
Pasmo przenoszenia: 50 Hz - 12 kHz (+/- 3 dB)
Stosunek sygnał/szum: 59 dB (3% THD poziom WTD)
Czas nakręcania około 120 sekund (taśma C-60)
Wejście liniowe (RCA) 462 mV (impedancja wejściowa <50 kΩ)
Parametry odtwarzacza CD:
Filtr cyfrowy z 8-krotnym nadpróbkowaniem
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz (+/- 2 dB)
Całkowite zniekształcenia harmoniczne: 0,02% lub mniej (1 kHz)
Stosunek sygnał/szum: <87 dB (IHF-A)
Wyjście analogowe: (RCA) 2.0V
Pobór mocy: 13W
Wymiary (S x W x G): 435 × 145 × 288 [mm]
Waga: 4,8 kg