TEAC PD-301DAB-X - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent lub rabat

  • szt.
  • Cena netto: 1 625,20 zł / szt. 1 999,00 zł / szt.

TEAC PD-301DAB-X odtwarzacz

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: czarny, srebrny
Przy składaniu zamówienia proszę podać wybrany kolor w koszyku w rubryce uwagi

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

TEAC PD-301DAB-X odtwarzacz

PD-301DAB-X to unikatowych odtwarzacz CD połączony z tunerem radia DAB i FM orazwyposażony w gniazdo USB do odtwarzania MP3.
Obsługuje formaty MP3, WMA, AAC I WAV
Konwencjonalne cyfrowe formaty audio, takie jak MP3 i WMA, można odtwarzać z dysków CD-ROM / CD-R / CD-RW. Ponadto pliki muzyczne w formatach AAC i WAV są również obsługiwane w przypadku odtwarzania z napędu flash USB włożonego do przedniego portu USB. Przydatne, odtwarzacz może wyświetlać znacznik ID3, tytuł utworu i informacje o wykonawcy zawarte w plikach MP3, WMA i AAC na wyświetlaczu LCD.
Wydajny 32-bitowy DAC
PD-301DAB-X wykorzystuje wysokowydajny przetwornik cyfrowo-analogowy PCM5142 firmy BurrBrown, zapewniający jedwabiście gładką reprodukcję dźwięku.
Solidny, w pełni metalowy korpus o niewielkich rozmiarach
Zastosowanie aluminiowych paneli z przodu, boków i góry odtwarzacza oznacza, że PD-301DAB-X zapewnia niezwykłą sztywność, minimalizując niekorzystny wpływ niepożądanych wibracji na jakość dźwięku. A wszystko to w niewielkiej obudowie, która zajmuje powierzchnię zaledwie 215 mm x 232 mm (8,5 ”x 9,1”), umożliwiając użytkownikom wygodne umieszczenie jednostki na najmniejszej powierzchni biurka
Cyfrowe wyjścia audio dla wszystkich źródeł, w tym DAB / FM
Oprócz konwencjonalnych analogowych wyjść audio, sygnały audio z wbudowanego tunera DAB / FM PD-301DAB-X są również dostarczane z cyfrowych wyjść audio, zarówno przez złącza koncentryczne, jak i optyczne (oczywiście te połączenia zapewniają również dźwięk cyfrowy z płyty CD). Należy pamiętać, że format wyjścia dźwięku cyfrowego to PCM 44,1 kHz / 16 bitów, niezależnie od rozdzielczości oryginalnego źródła.
Wbudowany tuner DAB/FM
W przeciwieństwie do większości innych odtwarzaczy CD, PD-301DAB-X posiada również moduł tunera DAB / FM w kompaktowej obudowie.
Specyfikacja techniczna:
Pasmo przenoszenia 20Hz do 20kHz
Pobór mocy 8W
Źródła: CD, Tuner DAB/FM, USB
Wyjścia Koaksjalne, Optyczne, Line
THD 0.005%
Odtwarzane formaty płyt CD-DA, CD-R, CD-RW
Stosunek sygnału do szumu 113dB
Wymiary 215 x 61.1 x 232mm
Waga 2.1 kg