TEAC TN-3B - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent lub rabat

  • szt.
  • Cena netto: 1 706,50 zł / szt. 2 099,00 zł / szt.

TEAC TN-3B gramofon

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: czarny, biały, wiśnia
Przy składaniu zamówienia proszę podać wybrany kolor w koszyku w rubryce uwagi

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

TEAC TN-3B gramofon

TN-3B to elegancki gramofon z napędem paskowym, wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym MM oraz cyfrowym wejściem USB. Konstrukcję wyposażono w nowe, statycznie zbalansowane ramię, o kształcie litery „S”, z precyzyjnymi łożyskami. Komponent ten, do zapewniania znakomitej stabilności i rozdzielczości, został opracowany wspólnie z marką SAEC – producentem ramion klasy high-end. Wraz z gramofonem standardowo dostarczana jest wysokiej jakości wkładka AT-VM95E.
Wykorzystany w gramofonie napęd paskowy odpowiada za łagodzenie niepożądanego efektu „przycinania się” silnika (tj. delikatnego pulsowania), który generuje się przez pracujący silnik. Dzięki temu udaje się uzyskać dokładny i płynny obrót aluminiowego talerza, będącego w stanie obracać się z prędkością 33 1/3 lub 45 obr./min.
Inżynierowie zastosowali w swoim modelu również przedwzmacniacz gramofonowy z niebywale precyzyjnym wzmacniaczem operacyjnym NJM8080. To połączenie sprawia, że użytkownik może cieszyć się wspaniałym dźwiękiem z płyt winylowych przy zachowaniu minimalnych zniekształceń. Dodatkowo za pomocą wbudowanego przetwornika cyfrowo-analogowego oraz portu USB możliwa jest digitalizacja kolekcji winylowych krążków na komputerach PC/Mac.
Projektanci zadbali także o to, aby TEAC TN-3B zapewniał naturalny, dobrze zbalansowany dźwięk i pozostawał łatwy w konfiguracji. Połączenie licznych zalet sprawia, że gramofon ten wyznacza nowy standard, będący w stanie spełnić oczekiwania zarówno audiofilów, jak i wszelkich miłośników czarnych krążków.
Dane Techniczne
TYP RAMIENIA - KLASYCZNE
TYP WKŁADKI - MM
STOSUNEK SYGNAŁ/SZUM - 67DB (A-WEIGHTED,20KHZ LPF)
POZIOM WYJŚCIA - PHONO EQ THRU 4.0MV (1KHZ, 5CM/SEC.); PHONO EQ ON 224MV (-13DBV)
PRĘDKOŚĆ OBROTOWA - 33 1/3, 45
PRZENIESIENIE NAPĘDU - PASEK
WYJŚCIE USB - TAK
WBUDOWANY PRZEDWZMACNIACZ - TAK
POKRYWA W KOMPLECIE - TAK
POBÓR MOCY (STANDBY) - < 0,5 W