TEAC TN-4D - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent lub rabat

  • szt.
  • Cena netto: 2 340,65 zł / szt. 2 879,00 zł / szt.

TEAC TN-4D gramofon

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: czarny

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

TEAC TN-4D gramofon

Wykorzystujący nowy, ultra stabilny silnik z napędem bezpośrednim, klasycznie zaprojektowany gramofon z łożyskami ramienia o krawędziach noża
TN-4D to gramofon z napędem bezpośrednim o eleganckiej, niskoprofilowej konstrukcji, możliwy dzięki zastosowaniu nowo opracowanego bezszczotkowego serwomotoru prądu stałego.
Nasz nowy bezszczotkowy silnik prądu stałego (z systemem sterowania ze sprzężeniem zwrotnym) osiąga stabilność prędkości z blokadą kryształu i płynniejsze obroty, jednocześnie eliminując zapychanie *. Ten niskoprofilowy silnik pozwolił nam zaprojektować cokół, który jest niezwykle elegancki i stylowy w porównaniu z większością innych gramofonów z napędem bezpośrednim. W nowym ramieniu zastosowano ostrze noża łożyska w punkcie obrotu, opracowane we współpracy z SAEC Corporation, znanym na całym świecie producentem wysokiej klasy ramion. Rezultatem jest wnikliwa jakość dźwięku o wysokiej rozdzielczości, której nie mogą dorównać ramiona z konwencjonalnymi łożyskami. Partnerstwo to starannie zaprojektowany wzmacniacz PHONO EQ, który umożliwia bezpośrednie podłączenie gramofonu do wejść liniowych istniejącego systemu hi-fi. Wysokiej jakości wzmacniacz operacyjny NJM8080, zaprojektowany specjalnie do zastosowań hi-fi przez New Japan Radio Corporation, służy do przekazywania najdrobniejszych szczegółów muzycznych. Dodatkowo port USB na tylnym panelu umożliwia cyfrowe archiwizowanie kolekcji winyli za pośrednictwem komputera PC / Mac.
Aby wydobyć muzykę z winylu, TN-4D jest wyposażony w cenioną wkładkę Oyster MM firmy SUMIKO - legendarnego amerykańskiego producenta wkładek. Znana ze swojej wrodzonej muzykalności, wkładka jest fabrycznie zainstalowana na główce, umożliwiając działanie niemal typu „plug and play”. W międzyczasie ramię w kształcie litery S pozwala na szybką wymianę wkładki / główki, dzięki czemu użytkownicy mogą zmieniać jakość dźwięku, eksperymentując z różnymi wkładkami, jeśli zajdzie taka potrzeba.
TN-4D to gramofon analogowy, który osiąga bardzo dokładne prędkości obrotowe i jest bardzo charakterystyczny dla konstrukcji z napędem bezpośrednim, dzięki eleganckiej i stylowej estetyce.
DANE TECHNICZNE
Typ ramienia Kształt S
Typ wkładki MM
Stosunek sygnał/szum 67dB or higher (A-weighted, 20kHz LPF)
Odczyt płyty Manualny
Poziom wyjścia 4.0mV (1kHz)
Sekcja napędu
Prędkość obrotowa 33 1/3, 45
Przeniesienie napędu Bezpośrednie
Inne
Wyjście USB Tak
Wbudowany przedwzmacniacz Tak
Pokrywa w komplecie Tak
Zasilanie
Pobór mocy (max) 2 W
Pobór mocy (standby) <0.5 W
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 420 x 117 x 356
Waga kg 6.1