TEAC W-1200-B - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent lub rabat

  • szt.
  • Cena netto: 1 706,50 zł / szt. 2 099,00 zł / szt.

TEAC W-1200-B odtwarzacz

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: czarny

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

TEAC W-1200-B odtwarzacz

Czerpiąc z dumnego dziedzictwa TEAC w tworzeniu światowej klasy magnetofonów, autentycznego magnetofonu z podwójną kasetą dla współczesnych ...
W-1200 to podwójny magnetofon kasetowy wyposażony w dwa jednokierunkowe magnetofony kasetowe, miksowanie mikrofonów, wyjście cyfrowe USB i inne wszechstronne funkcje nagrywania. W ostatnim czasie kasety fascynowały tych, którzy nigdy z nich nie korzystali, dzięki ciepłemu, wyraźnie analogowemu brzmieniu, nie wspominając o łatwości nagrywania i możliwości tworzenia „taśm miksowych”.
Postanowiliśmy stworzyć magnetofon kasetowy, który łączy w sobie doskonały poziom wydajności z interfejsem pasującym do ery cyfrowego audio. W-1200 nie tylko oferuje dźwięk zbliżony do oryginału, ale ma również szeroką gamę wszechstronnych udogodnień, które umożliwiają śpiewanie karaoke, nagrywanie minut z konferencji, a nawet cyfrowe nagrywanie kaset analogowych za pośrednictwem komputera.
Dziesięciolecia doświadczeń TEAC w tworzeniu urządzeń rejestrujących są oczywiste w przypadku W-1200, szczególnie w przypadku systemu redukcji szumów. Umożliwia użytkownikom odtwarzanie starszych kaset magnetofonowych oryginalnie nagranych w Dolby B NR i prawidłowe ich słyszenie. Co więcej, regulacja wysokości tonu umożliwia zmianę prędkości odtwarzania na dowolną, a dostarczone mierniki poziomu umożliwiają precyzyjne dostrojenie poziomów nagrywania. Dostępna jest funkcja nagrywania / odtwarzania z timerem, która umożliwia korzystanie z timera audio innej firmy.
Ponadto W-1200 może dostarczać dźwięk cyfrowy w jakości CD (do 48 kHz / 16-bit PCM) do komputera za pośrednictwem kabla USB, umożliwiając cyfrową archiwizację biblioteki kaset. Po zdigitalizowaniu ich na komputerze możesz cieszyć się swoją starą biblioteką muzyczną na taśmie w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem odtwarzacza sieciowego, DAP, smartfona lub nawet w samochodzie.
Dane techniczne:
Podwójne magnetofony kasetowe do REC / PLAY (na obu deckach) z niezależnymi mechanizmami
System redukcji szumów tłumi syk podczas odtwarzania (odpowiednik Dolby B)
Wejście mikrofonowe z miksowaniem mikrofonów do zastosowań karaoke i ogłoszeń
Kopiowanie jednym dotknięciem, kontrola wysokości dźwięku ± 12% i powtarzanie AB
Nagrywanie równoległe do nagrywania na dwóch taśmach w tym samym czasie
Wyjście USB do nagrywania cyfrowego na PC / Mac z jakością CD (48 kHz / 16-bit PCM)