www.elektropunkt.pl

Elektropunkt ul. Białogardzka 7, 85-808 Bydgoszcz, telefon 668-437-091

 

Chord Shawline XLR 1m - TRANSPORT GRATIS

Sklep > Kable audio video > Kable 2XLR-2XLR
main
Producent: Chord
main
Cena brutto: 1 149,00 zł
Cena netto: 934,15 zł

Chord Shawline XLR 1m


Chord Shawline XLR 1m

Nowa geometria przewodników Tuned ARAY – przesyła sygnał muzyczny dbając w wyjątkowy sposób o jego spójność i wysoką detaliczność.
Posrebrzane przewodniki w teflonowej izolacji oraz wysoce efektywny kompozytowy ekranem karbonowy.
W pełni zbalansowana konfiguracja przewodników.
Budowane ręcznie w firmie Chord.
Wyposażone w posrebrzane wtyki XLR Neutrika.
Geometria przewodników Tuned ARAY została pierwotnie opracowana na potrzeby naszej flagowej serii Sarum.
Przewodniki wykorzystane w kablach Shawline to posrebrzana plecionka z miedzi beztlenowej izolowana teflonem PTFE. Unikalne ekranowanie jest efektywne w szerokim zakresie częstotliwości, a dodatkowo redukuje zakłócenia mechaniczne.
Przewodniki umieszczono w starannie dobranej, zewnętrznej koszulce, która jest wyjątkowo elastyczna a dodatkowo tłumi zakłócenia mechaniczne (wibracje).
Kabel ten należy do serii Shawline, która obejmuje kabel głośnikowy oraz interkonekty cyfrowe i analogowe. Kable Showline pracują optymalnie w zestawach. Jednakże wszystkie interkonekty i kable głośnikowe Chorda tworzone są zgodnie z tą samą filozofią brzmienia co w praktyce oznacza, że wszystkie nasze produkty ze wszystkich serii są ze sobą kompatybilne.

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju