www.elektropunkt.pl

Elektropunkt ul. Białogardzka 7, 85-808 Bydgoszcz, telefon 668-437-091

 

Chord C-line 1m - TRANSPORT GRATIS

Sklep > Kable audio video > 2RCA-2RCA
main
Producent: Chord
main
239,00 zł

Chord C-line 1m
Nowy interkonekt Chorda to fantastyczny produkt w przystępnej cenie.
Dwie rzeczy różnią te interkonekty Chorda od poprzednich w tej samej cenie. Pierwsza to ta, że jest to najlepszy w tej cenie kabel wykorzystujący technologię Aray. Po drugie, by uzyskać poziom który oferuje technologia Aray, ale w niższej cenie, C-line będzie pierwszym analogowym interkonektem, który nie będzie produkowany samodzielnie przez Chorda. Wszystkie pozostałe interkonekty analogowe w ofercie tej firmy produkowane są w siedzibie Chord w Wiltshire. Ostatnie 12 miesięcy inżynierowie spędzili w fabryce do której mają pełne zaufanie i z którą współpracują od dłuższego czasu. W tym czasie pracowali nad serią C-Line, do momentu w którym byli pewni, że każdy kabel jest produkowany według najwyższych standardów Chorda. Podobnie jak inne interkonekty Chorda, każdy kabel C-Line jest testowany i pakowany w firmy siedzibie w Wielkiej Brytanii.
W swojej klasie cenowej najbardziej zaawansowane technicznie dostępne interkonekty, charakteryzujące się wysokiej klasy brzmieniem. To perfekcyjny wstęp do serii wielokrotnie nagradzanych kabli Chord.
Przewodniki z miedzi beztlenowej
Budowa pseudozbalansowana
Technologia Array
Unikatowa technologia bezpośredniego pozłacania (bez pośrednictwa substratów)
Budowa uniemożliwiająca przemieszczanie się przewodników wewnątrz zewnętrznej osłony

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju