Raty 0 %

Zakup na raty online Alior Bank lub Credit Agricole:
1. Złożyć zamówienie w sklepie internetowym a jako formę płatności wybrać "raty Alior" lub "raty Credit Agricole". Ważne by podczas składania zamówienia podać w uwagach ilość rat na jaką chce się zawrzeć umowę oraz wysokość ewentualnej wpłaty. Dostępne opcje ilości rat zawarte są w opisie zakupionego towaru.
2. Po potwierdzeniu dostępności towaru pracownik sklepu przyśle na mail, podany podczas składania zamówienia, link do strony wybranego banku pod którym został przygotowany kredyt zgodnie z danymi podanymi w zamówieniu.
3. Weryfikacja – Żeby rozpocząć weryfikację online należy kliknąć w link i za pomocą przeglądarki stron internetowych, punkt po punkcie stosując się do instrukcji w formularzu wypełnić wszystkie jego punkty. Całą procedurę należy przeprowadzić za pomocą komputera. Na urządzeniach mobilnych pojawiają się problemy z wnioskiem.
4. Po zakończeniu czynności kredytowych online sklep otrzymuje od Banku informacje o wyniku weryfikacji i decyzji kredytowej. W przypadku pozytywnej decyzji pracownik sklepu potwierdzi zamówienie na adres mailowy podany w zamówieniu i rozpocznie się jego realizacja. Jeśli wnioskujący o raty wybrał częściową wpłatę, zostanie ona pobrana podczas dostawy w gotówce. Jeśli wnioskującemu nie odpowiada taka forma wpłaty i chciałby dokonać jej przelewem na konto prosimy o kontakt. Jeśli weryfikacja przejdzie niepomyślnie zamówienie zostanie anulowane o czym sklep poinformuję w formie mailowej.
RRSO wynosi 0 %