Dynavoice Definition DF-8 - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent lub rabat - kolor czarny i inne - cena za 1 szt

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dynavoice
  • Dostępność: Dostępny w magazynie Dostępny w magazynie
    Czas realizacji: Dostępne 1-3 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 2 231,71 zł / szt. 2 745,00 zł / szt.

Dynavoice Definition DF-8 kolumna

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: czarny, orzech, biały
Przy składaniu zamówienia proszę podać wybrany kolor w koszyku w rubryce uwagi

Cena za 1 szt
Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

Dynavoice Definition DF-8 kolumna

Seria Definition podnosi poprzeczkę bardzo wysoko. Dźwięk, design i wykonanie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających słuchaczy.
Dynavoice Definition DF-8 to największe kolumny w serii Definition. W przeciwieństwie do mniejszych DF-5 i DF-6 wyposażono je w dwa ośmiocalowe głośniki basowe. Kolumny grają błyskotliwie i przejrzyście, a bas jest po prostu wyczynowy. Usunięcie zatyczki z tylnej rury bass refleksu dodatkowo wzmacnia bas.
Głośniki wysokotonowe
Wszystkie kolumny serii Definition wyposażone są w dwa niezwykłe tweetery. Rozwiązanie takie nie jest zbyt często spotykane, a jeżeli już, to w kolumnach ze znacznie wyższego zakresu cenowego. Za reprodukcję niższego podzakresu wysokich częstotliwości odpowiedzialna jest miękka kopułka, natomiast częstotliwości najwyższe przetwarza głośnik wstęgowy. Głośnik ten wytwarza wyjątkowo przyjemny i naturalny dźwięk.
X-change
Każdy człowiek ma inny wzorzec dźwięku, nie wspominając o różnym brzmieniu elektroniki odtwarzającej muzykę. Dlatego serię Definition wyposażono w terminale X-change. W górnej części terminalu znajdują się trzy pozłacane kontakty, które umożliwiają precyzyjne dostrojenie średniego zakresu częstotliwości. Można wybrać jedną spośród następujących opcji: –2 dB / 0 dB / +2 dB / +4 dB. Zmiana pozycji kontaktu zmienia całościowy charakter brzmienia kolumny. Unikamy w ten sposób stosowania regulatorów barwy we wzmacniaczu.
Obudowa
Warunkiem stabilności i czystości dźwięku jest dobrze wykonana, martwa akustycznie obudowa. Boczne ścianki wykonane są z 18 mm MDF-u, natomiast ścianki przednia i tylna z 15 mm MDF-u wzmocnionego dodatkową malowaną warstwą o grubości 25 mm. Ponadto skrzynki wzmacniane są wewnątrz sztywnymi prętami o wymiarach 4 x 15 mm. Tak znakomicie wykonaną obudowę z trudem znajdziemy wśród konstrukcji z wyższej półki cenowej.
Moc (RMS): 200 W
Moc (Max): 280 W
Pasmo przenoszenia: 23-32.000 Hz
Skuteczność: 94 dB
Impedancja: 6 Ohm
Podział pasma: 370 / 3200 / 12800 Hz
Głośnik niskotonowy: 2 x 8 cala
Głośnik średnotonowy: 6,5"
Głośnik wysokotonowy: Wstęga + Kopułka miękka
Wymiary: 240 x 1105 x 380 mm
Waga: 28,1 kg