Chord C-line 0,5m - TRANSPORT GRATIS

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Chord
  • Dostępność: Dostępny w magazynie Dostępny w magazynie
    Czas realizacji: Dostępne 1-3 dni robocze
  • par.
  • 189,00 zł / par.

Chord C-line 0,5m

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

Chord C-line 0,5m

Nowy interkonekt Chorda to fantastyczny produkt w przystępnej cenie.
Dwie rzeczy różnią te interkonekty Chorda od poprzednich w tej samej cenie. Pierwsza to ta, że jest to najlepszy w tej cenie kabel wykorzystujący technologię Aray. Po drugie, by uzyskać poziom który oferuje technologia Aray, ale w niższej cenie, C-line będzie pierwszym analogowym interkonektem, który nie będzie produkowany samodzielnie przez Chorda. Wszystkie pozostałe interkonekty analogowe w ofercie tej firmy produkowane są w siedzibie Chord w Wiltshire. Ostatnie 12 miesięcy inżynierowie spędzili w fabryce do której mają pełne zaufanie i z którą współpracują od dłuższego czasu. W tym czasie pracowali nad serią C-Line, do momentu w którym byli pewni, że każdy kabel jest produkowany według najwyższych standardów Chorda. Podobnie jak inne interkonekty Chorda, każdy kabel C-Line jest testowany i pakowany w firmy siedzibie w Wielkiej Brytanii.
W swojej klasie cenowej najbardziej zaawansowane technicznie dostępne interkonekty, charakteryzujące się wysokiej klasy brzmieniem. To perfekcyjny wstęp do serii wielokrotnie nagradzanych kabli Chord.
Przewodniki z miedzi beztlenowej
Budowa pseudozbalansowana
Technologia Array
Unikatowa technologia bezpośredniego pozłacania (bez pośrednictwa substratów)
Budowa uniemożliwiająca przemieszczanie się przewodników wewnątrz zewnętrznej osłony