Pylon Audio

Pylon Audio

Pylon Audio to przede wszystkim producent kolumn głośnikowych. W ofercie posiada także stoliki audio, obudowy głośnikowe, głośniki a także świadczy usługi w zakresie montażu, projektowania kolumn głośnikowych dla firm zewnętrznych. Firma istnieje od 2011 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija, w nowym zakładzie produkcyjnym mieszczącym się od 2017 roku w Jarocinie usytuowane są dwie lakiernie, najnowocześniejsze maszyny do obróbki CNC a od 2019 roku komora bezechowa. Wszystko to aby zapewnić Państwu finalnie produkt nowoczesny najwyższej jakości. O wysokiej klasie produktów świadczą nagrody i doskonałe recenzje, a także wysokie noty, jakie zdobywają oferowane przez Pylon Audio produkty.
Oferta Pylona jest bardzo szeroka, od produktów budżetowych aż po HiEnd. Obecnie produkowane linie to: Pearl, Opal, Sapphire, Ruby, Diamond, Emerald, Jasper.
Warto podkreślić że polski producent Pylon Audio jako jedyny jest w stanie zaoferować bardzo szeroki wybór wybarwień w krótkim czasie oczekiwania. Do wyboru mamy aż 16 kolorów naturalnego forniru lub za dopłatą lakier z pełnej palety RAL z opcją mat/połysk.
Poza Polską kolumny marki Pylon Audio można nabyć w ponad piętnastu krajach świata, na liście dystrybutorów znajdziemy także kraje orientalne jak: Wietnam, Tajwan czy Koreę Południową.
Wszystkie kolumny po rejestracji produktu na stronie producenta objęte są 4 letnią gwarancją.