SVS SB-1000 - PROMOCJA - TRANSPORT GRATIS - 10 rat 0 procent

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SVS
  • Dostępność: Dostępny w magazynie Dostępny w magazynie

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 299,00 zł brutto
  • Czas realizacji: Dostępne 1-3 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 1 787,80 zł / szt. 2 199,00 zł / szt.

PROMOCJA

SVS SB-1000 subwoofer

Możliwość zakupu na 10 rat 0%
Kolor: czarny

Polska gwarancja 60 miesięcy
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

SVS SB-1000 subwoofer

Subwoofer Do Kina Domowego o Konstrukcji Zamkniętej SVS SB-1000
Niewielka obudowa subwoofera sprawia wrażenie, że głośnik jest niskiej jakości, a jego wydajność mocno ograniczona. SVS SB-1000 jest tego zaprzeczeniem. Wprowadzi nową jakość do Twojego domowego systemu audio. Sprawdzi się zarówno jako głośnik efektowy w kinie domowym oraz wsparcie basu w odsłuchu stereo. Zachowując kompaktowe gabaryty i zarazem klasyczny wygląd inżynierowie firmy SVS zbudowali niezwykle mocny subwoofer. Mimo skromnych wymiarów głośnik charakteryzuje się silnym i głębokim basem. Elegancki wygląd sprawia, że dopasujesz go do każdego pomieszczenia.
Dwunastocalowy głośnik niskotonowy o dużym wychyleniu generuję 300W mocy ciągłej i 720W szczytowej. Wzmacniacz Sledge STA-300D pracujący w klasie D, oferujący pełną kontrolę nad pracą subwoofera przy wszystkich poziomach głośności.
Pokrętła sterujące pozwalające na precyzyjne i wolne od szumów zmiany ustawień. Zestaw gniazd połączeniowych ułatwia integrację subwoofera z każdym systemem audio i systemem kina domowego.
Obudowa wykonana została z płyty MDF. Okleina subwoofera oferowana jest w trzech atrakcyjnych wersjach kolorystycznych: black ash, piano gloss black oraz piano gloss white.
Kładąc nacisk na wysokie standardy jakościowe oraz wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów firma SVS wprowadziła 5-letnią gwarancję na kolumny pasywne oraz subwoofery.
CECHY SUBWOOFERA
FEA, technologia sterowania ruchem membrany zapewniająca minimalne zniekształcenia.
12" głośnik, lekka membrana
Długi skok membrany, duża moc niskiego basu.
Trwałe zawieszenie, wiele lat bezproblemowej pracy.
Wydajny wzmacniacz pracujący w klasie D, Sledge STA-300D.
Gniazda połączeniowe umożliwiające podłączenie do domowych systemów audio
Kompaktowe wymiary obudowy (bok 33 cm.)
SVS AUDIO
Firma SVS z siedzibą w Youngstown w stanie Ohio powstała w 1998 roku. Prowadzona jest przez pasjonata doskonałego dźwięku - Gary Yacoubiana. SVS jest zespołem ludzi, których łączy pasja tworzenia światowej klasy głośników, subwooferów i akcesoriów audio bez żadnych kompromisów. Ta filozofia spowodowała, że SVS stał się czołową marką subwooferów na świecie i jednym z najszybciej rozwijających się producentów głośników.
Głośnik basowy 12" (30,5 cm)
Automatyczny stand-by Tak
Regulacja fazy 0/180
Pasmo przenoszenia 24 Hz - 260 Hz +/- 3 db
Moc wyjściowa 300 W (RMS) / 720 W (szczytowa)
Konstrukcja Zamknięta