WiiM PRO PLUS - TRANSPORT GRATIS - 10 rat 0 procent

  • Dodaj recenzję:
  • Sprzedano: 6 szt.
  • Producent: WiiM
  • Dostępność: Dostępny w magazynie Dostępny w magazynie

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 099,00 zł brutto
  • Czas realizacji: Dostępne 1-3 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 892,68 zł / szt. 1 098,00 zł / szt.

WiiM PRO PLUS odtwarzacz

Możliwość zakupu na 10 rat 0%
Kolor: czarny

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

WiiM Pro Plus - Nowy Standard w Świecie Strumieniowego Audio
Linkplay Technology wprowadza WiiM Pro Plus - następcę cenionego streamera audio WiiM Pro, zdolnego do modernizacji istniejącego sprzętu audio bez konieczności przebijania banku. „Plus” w nazwie symbolizuje nie tylko rozwiniętą funkcjonalność, ale przede wszystkim doskonałą jakość dźwięku. Z nowym przetwornikiem ADC i DAC, WiiM Pro Plus oferuje audiofilską jakość dźwięku, spełniając najbardziej wymagające oczekiwania.
Doskonała Jakość Dźwięku z Przetwornikiem AKM 4493SEQ
WiiM Pro Plus to nie tylko kolejny krok naprzód, to wielki skok w jakości dźwięku. Wyposażony w przetwornik cyfrowo-analogowy AKM 4493SEQ, zdolny do dekodowania strumieni bitowych PCM i DSD512 do 768 kHz, oraz przetwornik analogowo-cyfrowy TI Burr-Brown Audio PCM1861, gwarantujący doskonałą konwersję dźwięku z różnych źródeł. Dzięki temu, WiiM Pro Plus dostarcza muzyki w jakości „audiofilskiej”, zbliżając się do ideału.
Kompatybilność i Kontrola Głosowa
WiiM Pro Plus dostarczany jest z WiiM Voice Remote, umożliwiając bezprzewodowe sterowanie. Zgodny z asystentami głosowymi, takimi jak Siri, Alexa i Google Assistant, umożliwiając łatwą obsługę odtwarzania i regulacji głośności. Kompatybilność z Chromecast Audio, AirPlay 2, Alexa Cast i Spotify Connect otwiera drzwi do różnorodnych źródeł muzyki, spełniając wszelkie audiofilskie oczekiwania.
Terminale X-change dla Indywidualnych Preferencji
WiiM Pro Plus wyposażony jest w terminale X-change, pozwalające dostosować charakter tonów średnich do indywidualnych upodobań. Trzy pozłacane kontakty umożliwiają precyzyjne dostrojenie średniego zakresu częstotliwości, eliminując konieczność korzystania z regulatorów barwy we wzmacniaczu.
Wszechstronne Połączenia i Funkcje
Z zachowaniem wejść i wyjść WiiM Pro, WiiM Pro Plus oferuje szeroki zakres połączeń, w tym analogowe i cyfrowe, umożliwiając podłączenie różnorodnych urządzeń audio. Obsługuje Chromecast Audio, AirPlay 2, Spotify Connect, a także wielu innych dostawców strumieniowego audio. Kompatybilność z Roon będzie dostępna wkrótce, otwierając nowe możliwości dla audiofilskich doznań.
Specyfikacje Techniczne - Nowy Standard w Świecie Audio:
Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi 2,4 GHz lub 5 GHz, Bluetooth 5.0, Ethernet (100M)
Formaty audio: MP3, AAC, ALAC, APE, FLAC, WAV, WMA, OGG
Streaming: AirPlay 2, Chromecast Audio, Roon Ready, Alexa, Siri, Google Assistant, Spotify Connect, Tidal Connect, Amazon Music, Deezer, iHeartRadio
Wejścia cyfrowe: Optyczne toslink (SPDIF)
Wejścia analogowe: Line in RCA stereo
Wyjścia audio: Line out RCA stereo, optyczne toslink (SPDIF), coaxial out
Korekta dźwięku: Regulacja niskich i wysokich tonów + equalizer
Wymiary: 140 x 140 x 41 mm
Waga: 320 g
Akcesoria w zestawie: Przewód USB A-C (do zasilania 5V/1,5A), kabel RCA - RCA, kabel optyczny toslink, instrukcja obsługi
WiiM Pro Plus to nie tylko streamer, to nowy etap w doświadczeniu dźwięku. Zainwestuj w doskonałość i czerp radość z muzyki w jej najczystszej formie.