Cambridge Audio DacMagic 200M - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent lub rabat

  • szt.
  • Cena netto: 1 869,11 zł / szt. 2 299,00 zł / szt.

Cambridge Audio DacMagic 200M

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: szary

Polska gwarancja: 24 miesiące
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

Cambridge Audio DacMagic 200M

Podstawowe cechy:
Podwójne przetworniki danych cyfrowych ESS ES9028Q2M – z łatwością obsługują cyfrowe pliki audio o próbkowaniu do 32 bit/768 kHz lub DSD512
Obsługa formatu MQA – daje pewność, że słuchasz zatwierdzonej przez artystów studyjnej jakości dźwięku
Cyfrowe wejścia optyczne, cyfrowe koncentryczne i USB – podłączaj odtwarzacze CD, konsole do gier, laptopy lub inne cyfrowe źródła dźwięku
Wbudowana obsługa Bluetooth aptX – przesyłaj bezprzewodowo cyfrowe pliki audio ze swojego smartfona lub tabletu
Wykończenie w kolorze księżycowej szarości
Dźwięk cyfrowy jest genialny, ale zanim będzie można go usłyszeć, musi być on analogowy. Ostateczne brzmienie zależy całkowicie od tego, jak przetworzone zostaną cyfrowe pliki audio zapisane na komputerze, na płycie CD lub z ulubionej usługi transmisji strumieniowej. Urządzenie DacMagic 200M za każdym razem doskonale przeprowadza konwersję cyfrowo-analogową, dzięki czemu wszystkie rodzaje systemów audio brzmią lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.
Jeżeli chcesz usłyszeć muzykę dokładnie tak, jak została ona nagrana w studio, posłuchaj jej jako pliku MQA. MQA to wielokrotnie nagradzana brytyjska technologia, która nie tylko rejestruje każdy najdrobniejszy szczegół nagrania, ale także ułatwia jego przesyłanie strumieniowe. Dla przykładu, serwis TIDAL wykorzystuje technologię MQA do dostarczania swoich „lepszych niż CD” strumieni TIDAL Masters.
DacMagic 200M to pierwszy produkt firmy Cambridge Audio obsługujący technologię MQA. Może w pełni dekodować i przetwarzać te niewiarygodnie dokładne pliki, dzięki czemu brzmią dokładnie tak, jak zamierzał artysta. Zwróć uwagę na niebieski wskaźnik „MQA” na panelu przednim – jego włączenie wskazuje, że słuchasz dźwięku o jakości studyjnej zatwierdzonej przez artystę.
Sercem urządzenia DacMagic 200M jest para niezwykle wysokiej jakości przetworników cyfrowo-analogowych ESS Sabre. Obsługują one cyfrowe pliki audio o jakości próbkowania do 32 bit/768 kHz lub DSD512, dzięki czemu mogą obsługiwać dowolny rodzaj muzyki cyfrowej zapisanej na płytach CD, smartfonach, komputerach – lub na jakimkolwiek innym urządzeniu.
Dwa przetworniki danych cyfrowych w urządzeniu DacMagic 200M przetwarzają cyfrowe pliki na informację analogową z zachowaniem całej dynamiki i szczegółów. A ponieważ sygnał analogowy, który urządzenie wysyła do systemu audio jest tak zdumiewająco wolny od zniekształceń, tak precyzyjny i tak realistyczny, system będzie brzmiał bardziej przekonująco i kompletnie niż kiedykolwiek dotychczas.
Cyfrowe pliki audio można przesyłać do urządzenia DacMagic 200M na wiele różnych sposobów. Cyfrowe wejścia optyczne, cyfrowe wejścia koncentryczne i USB umożliwiają łatwe podłączenie odtwarzaczy CD, konsol do gier, laptopów i innych urządzeń cyfrowych, a odbiór z wykorzystaniem standardu Bluetooth aptX oznacza, że równie łatwo można bezprzewodowo przesyłać pliki ze smartfona lub tabletu.
Urządzenie DacMagic 200M posiada zarówno zbalansowane, jak i niezbalansowane wyjścia analogowe, dzięki czemu można je łatwo podłączyć do wszelkiego rodzaju systemów audio, a także przełączane filtry, zapewniające różne opcje dźwiękowe. Oprócz zdolności do przesyłania do głośników oszałamiającego dźwięku, urządzenie posiada również wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy z wbudowanym wyjściem 6,3 mm. Dzięki temu możesz cieszyć się ekscytującą jakością dźwięku urządzenia DacMagic 200M na osobności – przy dowolnej głośności.
Pomimo niewiarygodnej liczby funkcji, szerokiej gamy zastosowań i niezwykłej technologii zastosowanej w urządzeniu DacMagic 200M, firmie Cambridge Audio udało się zmieścić to wszystko w pięknie zbudowanej, bezbłędnie wykończonej obudowie ze stali i aluminium o wymiarach zaledwie 52 x 215 x 191 mm.
Oznacza to, że dopasuje się ono idealnie i dyskretnie do każdej istniejącej instalacji audio, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca i nie zwracając na siebie uwagi. Wystarczy tylko zbalansowane lub niezbalansowane połączenie z systemem (i oczywiście z zasilaniem sieciowym), aby urządzenie DacMagic 200M zapewniło ogromną poprawę jakości dźwięku – zdecydowanie przewyższającą jego niewielkie rozmiary.
Specyfikacja techniczna:
Przetworniki cyfrowo-analogowe podwójne ESS ES9028Q2M DAC
Pasmo przenoszenia od 10 Hz do 50 kHz (±1 dB)
THD+N przy 1 KHZ 0 DBF <0,0005% (A-ważony)
Stosunek sygnał/szum >115dB (A-ważony)
Przesłuch przy 10kHz <110dB
Impedancja wyjściowa <50 Ohm (niezbalansowany) / <100 Ohm (zbalansowany)
Obsługiwane długości słowa wejścia cyfrowego 16 bitów (Bluetooth), 16-24 bity (optyczny, koncentryczny), 16-32 bity (USB)
Obsługiwane częstotliwości próbkowania wejścia cyfrowego od 44,1 kHz do 96 kHz PCM, do P64 (optyczny), od 44,1 kHz do 192 kHz PCM, do P64 (koncentryczny), od 44,1 kHz do 768 kHz PCM, natywny DSD 64x do 512x, do P 64x do 256x (USB)
Kompatybilność MQA pełne dekodowanie (rdzeń + Render)
Bluetooth wersja 5.0, profil A2DP, kodeki SBC i AptX
Wyjście słuchawkowe < 0,001% przy 1 kHz 0dBFS przy 100 mW do 32 ohm
Wyjście słuchawkowe S/N >115 dB (A-ważony)
Maksymalna moc wyjściowa >300 mW przy 32 ohm, >65 mW przy 150 ohm
Zalecana impedancja słuchawek od 32 Ohm do 600 Ohm
Maksymalny pobór mocy 12W
Wymiary 52 x 215 x 191 mm
Waga 1.2 kg