Pylon Audio Diamond 28 mk2 - TRANSPORT GRATIS - 30 rat 0 procent lub rabat

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pylon Audio
  • Dostępność: Dostępny w magazynie Dostępny w magazynie

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: Dostępne 1-3 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 4 064,23 zł / szt. 4 999,00 zł / szt.

Pylon Audio Diamond 28 mk2 kolumna

Możliwość zakupu na 10, 20 lub 30 rat 0% lub pytaj o rabat przy płatności gotówką
Kolor: czarny, orzech, wenge, czereśnia, pure, smoked, super white, dark oak, black, chery, mahogany, charcoral, walnut, chocolat, natural, Lakier paleta RAL
Przy składaniu zamówienia proszę podać wybrany kolor w koszyku w rubryce uwagi

Cena za 1 szt
Polska gwarancja: 60 miesięcy
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z polskiej linii dystrybucji i są objęte polską gwarancją realizowaną na terenie kraju

Pylon Audio Diamond 28 mkII to ewolucyjna druga odsłona cenionego bestsellera, Diamond 28. Unikalność tych kolumn wynika z zastosowania nowoczesnych przetworników niskośredniotonowych norweskiej firmy Seas, specjalnie zaprojektowanych przez naszych doświadczonych inżynierów. Wyróżniające się cechy to nietypowa kombinacja górnego głośnika ze stożkiem fazowym i lekką 1-calową cewką oraz dolnego woofera z masywnym obwodem magnetycznym i szeroką cewką 1,5-calową, co gwarantuje doskonałą współpracę i spójność źródła dźwięku.
Wprowadzając subtelne zmiany, odświeżyliśmy także głośnik wysokotonowy. Teraz zasilany jest przez tweeter renomowanej firmy Scan-Speak, wyposażony w neodymowy układ magnetyczny, podwójną komorę rezonansową i zmieniony front z trwałej gumy komórkowej w eleganckim, czarnym kolorze, idealnie komponującym się z nowoczesnym designem. Te udoskonalenia wpływają pozytywnie na szczegółowość i mikrodynamikę najwyższych częstotliwości.
Nasze kolumny nie tylko brzmią rewelacyjnie, ale także prezentują się doskonale. Subtelne zmiany w designie obejmują większe pochylenie bryły, co nie tylko estetycznie wygląda, ale również poprawia integrację czasową poszczególnych pasm. Dodatkowo, całkowicie przeprojektowana podstawa nadaje zestawowi smukłości, zachowując jednocześnie ponadczasowy, minimalistyczny charakter.
Podczas procesu tworzenia Diamond 28 mkII zastosowaliśmy precyzyjnie rozmieszczone wzmocnienia i użebrowania, a także nowy materiał wygłuszający, obok naturalnej wełny owczej. Wszystkie te elementy zostały poddane rygorystycznym testom za pomocą wibrometru laserowego i naszej komory bezechowej, aby zagwarantować doskonałą jakość dźwięku.
Rezultat? Znacząca poprawa brzmienia Diamond 28 mkII. Najniższe częstotliwości zyskały na głębokości, szybkości i kontroli, średnica brzmi jeszcze bardziej naturalnie i neutralnie, a góra stała się niezwykle szczegółowa. W trakcie projektowania tych kolumn, staraliśmy się udoskonalić jak najwięcej cech akustycznych i wzorniczych poprzednika, zachowując jednocześnie niepowtarzalną filozofię brzmienia charakteryzującą serię Diamond.
Diamond 28 mkII to kolumny dedykowane pomieszczeniom o powierzchni od 25 do 42 m², idealne dla miłośników doskonałego brzmienia i eleganckiego designu.
Dane techniczne:
Impedancja 4 Ohm
Pasmo przenoszenia 34 Hz - 20 kHz
Moc nominalna 120 W
Moc maksymalna 250 W
Efektywność 89 dB
Wymiary [W x H x D] 196 x 1038 x 500 mm
Waga 25 kg / sztuka
Głośnik niskotonowy Pylon Audio PSW 18.8.CA/X (1xSeas CA18RNX_CUSTOM)
Głośnik średniotonowy Pylon Audio PSW 18.8.CA/P (1xSeas CA18RLY/P_CUSTOM)
Głośnik wysokotonowy Pylon Audio PST 19.TN (Scan Speak D2010/852100)
Kolce + podstawki Tak
Maskownica Tak, magnetyczna